Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Nekil VPS Hosting

vds hosting

VPS Hosting Nedir?
İnternet üzerinde “VPS Hosting” ya da “VDS Server” veya Sunucu olarak aradığınız zaman çok karmaşık anlatımlar bulabilirsiniz; bu ii bilenler için doğal anlatımlar olarak görülürken normal blogcular ya da bu işe başlamamışlar için tuhaf görülebilir.

VPS hosting normalde sunucu üzerinde bölümlenmiş alanlarda kullanabileceğiniz siz everilen bölümdür; burada ortak yapı yoktur; normal hostinglerde olduğu gibi paylaşımlı CPU/Ram vs olmaz; yer, alan ve ram ile diğer özellikler tamamen size aittir; bu nedenle diğer sitelerdeki sorunlar sizi bir nevi bağlamaz.

Farkı Nedir?
Eğer hitli siteniz varsa (genellikle CMS Sistemlerinde CPU sorunu yüzünden VPS alınır ya da hit artınca hızlı açılması için) VDS aldığınızda (bu arada VDS ile VPS ya da Sanal Sunucu aynı şeylerdir) açılış hızındaki değişikliği de görebilirsiniz.

Size ayrılmış alan hem güvenlik hem de kimseyle paylaşmadığınız için avantajdır.

VPS Hosting Alırken…?

Blog sahipleri VPS hosting alırken zorlanabilir; hitli siteniz ya da alan barındırma (oyun gibi) için iyi ve destek veren merkez önemlidir; bizler bunun için yabancı şirketler de dahil olmak üzere çok denedik.

Yabancı şirketler fiyat olarak uygun gözükse de iyi bir İngilizce’niz olması lazım; yoksa destek için ve arama/yardım için zorlanırsınız; yerli firmalarda ise İsimtescil/Natro Host/Turhost/Turkishost gibi (sadece bazı örnekler) VDS hosting size pahalıya mal olabilir.

Nekil Hosting Nedir?
Nekil.com resmi sitesi olan ve VDS hosting veren; hem ekonomik hem de site taşımasından VDS server tüm detaylarına kadar yardımcı olan bir site; internette bulabileceğiniz sayılı hizmet kaynaklarından.

Adana merkezli ve Türkiye içi ve dışı lokalizasyonu olan ayrıca telefon hizmeti olan ve yaklaşık 1 yıldır hizmet veren bu siteyi denediğimiz için önerebiliriz.

NOT: Siteyle hiçbir şekilde anlaşmalı olarak bu yazı yazılmadı; tamamen kişisel bir yazıdır; bireysel yazılarımızda değişik konu ve görüşlere ara ara yer verebiliriz; önerdikleriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

İyi Günler dileriz; orijinal yazı XRC SONX tarafından yazıldı.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
youtube mp3 converter mp3 izle
Youtube Videolarını MP3 Olarak İndir

Youtube MP3 Dönüştürücü Youtube videolarını normalde indirmeye çalıştığınızda bunun için değişik programlar ve bunların deneme sürümleri ya da yükseltme vs...

Kapat