Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Neler Oluyor?

xat sorunları

SON ZAMANLARIN TARTIŞMASI
Birçok kişi xats/days ya da powers kaybettiğini, xat kayıtlı hesabında bunların yok olduğu şikayetleri ile geliyor ve bu nedenle tonlarca bilet (ticket) açıldı.
Bunun farkında olan xat ise, resmi açıklamasında bu duyuruyu yaptı:

“Unfortunately you were in receipt of stolen xats. Your account has been restored to it’s state of : Mon, 05 Jul 2010 08:00 GMT, xat would like to apologize for the inconvience.”

Buradan da açıkça görülüyor ki çalıntı xats günlük kullanımı ve hesap soyulmalarından dolayı xat hesapları 5 Temmuz 8:00 tarihine resetlendi, bu da demektir ki arada geçen zamanda yaptığınız ticaret (trade) ve transferler  yok sayıldı.

Yani Pazartesi günü hesabınızda ne varsa (8:00 dan önce) şimdi de Login yaptıktan sonra (oturum açma) hesabınızda onların olması gerekir.

Eğer Pazartesi’den sonra xat’dan xats-days satın aldıysanız gelmesi gerekir, eğer gelmediyse BURAYA tıklayarak bunu Xat’a bildirmeniz gerekir.
Ve yine geçen zamanda bahsedilen tarihten daha önce var olan güç veya xats kaybı varsa gene bunu ticket yoluyla xat’a bildirebilirsiniz.

Kısaca bu sistem çalıntı xats kullanımının önüne geçilmek amacıyla yapıldı ve arada geçen sürede yapılan transfer ve ticaretten dolayı bazı hesaplar bir kısım zararlara uğradı, tabi bundan Xat özür de diledi. 😯
Bu konuyla ilgili anlayabildiklerimiz bu kadar, daha fazla bilgi edindiğimiz zaman sizinle paylaşacağız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat gcontrol
Gcontrol

YENİ GRUP GÜCÜ Yeni grup güçlerindne olan gcontrol powers, isminden de anlaşılacağı gibi sitenizdeki kontrol sistemi üzerinde her türlü yetki...

Kapat