Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Nick Oluşturma

nick oluşturucu ve nick oluşturma

Hızlı ve Orijinal

 


Xat chat sitesinde, MSN nickinizde, Facebook nickinizde ya da şekil vereceğiniz yazı ve başlıklarda bu sistemi kullanabilirsiniz. Yukarıda yer alan hızlı nick oluşturucu ve nick düzenleyici; şekil verici araç ile istediğniiz nicki elde edin.

Yapmanız gereken sadece ilk satıra istediğniiz nicki, yazıyı ya da kelimeleri yazmak; daha sonra ise altta değişik süslemelerle çıkan nickleri kopyalayın ve istediğniiz yerde kullanın.
Explorer ve Firefox için %90 çalışıyor; ancak eski versiyonlarında gözükmeyebilir.

XSC Xat Bilgisi Xat Haber, Yardım ve Kodları Servisi.

You can leave a response, or trackback from your own site.

6 yorum yapıldı ilgili konu; “Nick Oluşturma”

 1. eXeLaNS dedi ki:

  slm

 2. ilkin dedi ki:

  wap.ulduzum.sayt.im

 3. Cüneyt dedi ki:

  Selam

 4. Gızemlı dedi ki:

  Slm

 5. by_romantik dedi ki:

  kabulediyorum

 6. by_romantik dedi ki:

  kabul ediyorum

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat announce power
Announce

112. Grup Gücü 112. Grup gücü "Announce" 2000 xats olarak listede limitsiz olacak şekilde terini aldı. Fonksiyonu ve özelliği gereği...

Kapat