Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Ödüllü Yarışma: Bedava 10K Xats Kazanma Fırsatı

bedava 10k xats kazanma fırsatı

Xat Yarışmaları
Xatbilgisi sitemizde ara ara ödüllü yarışmalara yer veriyoruz. Daha çok oynanabilecek ve yapabileceğiniz mantıklı yarışmalara yer verip duyuru olarak sunmaya çalışıyoruz.

Yeni Xat Yarışması
Bu yarışma gene Xat kullanıcılarından Ryan (Azure) tarafından yapılan ve 2 aşamalı yarışmadır; diğer xat yarışmalarında olduğu gibi bedava ama bazı aşamaları geçerek xats/powers kazanabilirsiniz; bu yarışmada ödül 10k Xats.

Yarışma Hakkında
10K Kazanma yarışması 10 Şubat 2012 tarihinde http://xat.com/tiebreak grubunda olacaktır; saatler zaten forumda verilmiş; detay için bakınız.

Yarışma Aşamaları

İlk aşama 25 soru; katılan kişilerden en çok doğru yapan 5 kişi seçilir ve sonraki aşamaya geçilerek en çok cevaplayan ilk 2 kişi ödülü alır.

İlk aşamada sorular slogan ve logolarla ilgili iken ikinci aşamada sorular xat ve genel konular. 

3. aşamada ise gizemli soruların cevapları da yer alıyor, 2 kişi burada 10.000 xats için yarışıyor.

Detaylar
Yarışma bilgileri ve detaylarla ilgili açıklama ve bilgi olduğunda sizlerle paylaşacağız. Bu yarışmada olması gereken registerle katılmak ve ingilizce bilmek; xat hakkında ve genel konularda bilgi sahibi olmak vs.

XRC Kişisel bilgilendirme yazısıdır; forum yazısı sizlere iletilmiştir.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
stopstream futbol izle
Stopstream.tv Futbol İzle

Stopstream Canlı Maç İzleme Online maç izleme için tercih edilen ve ülkemizde son zamanlarda çoklu girişler nedeniyle önceden donmayan ve...

Kapat