Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Omegle Giriş

Omegle Giriş

Canlı Sohbet Alanı
Omegle sitesi (omegle.com) ve ona benzer siteler (online webcam chat siteleri) ülkemizde girişi sıkıntılı ve yasaklı olabiliyor.

Bunlar arasında chatroulettehof ile chatroulette ve benzer bazı siteleri de listeleyebiliriz.

Yasaklanma Sebepleri
Genel olarak bu siteler 14+ gözükse de canlı ve rastgele video chat alanı olduğu için ummadığınız durumlar; uygunsuz açık durumlar ya da cinsel görüntüler görebilirsiniz; bu nedenle de 18+ sitelerdir; aslında yasaklanma sebebi 18+ olması değil de; bunun herkese açık olması; çocukların da bulunabilmesi ve bu yolla ayrıca video çekilmesi ve yayınlanması da yer alıyor.

Giriş Bilgileri
Bu yasaklı sisteme basitçe DNS değiştirerek girebilirsiniz; Ultrasurf ya da hotspotshield kullanmanıza gerek yok; Vtunnel ya da Ktunnel kullanmanıza gerek yok; basit bir DNS değiştirme ile giriş yapın.

DNS Değiştirme yazısına bakarak nasıl değiştirildiğine bakın (bilmeyenler); daha sonra DNS numaraları bakabilirsiniz. Ama sizlere önerim basit olarak Google DNS Deneyin ki %90 çalışacaktır:

  • GOOGLE DNS: 8.8.8.8 ile 8.8.4.4
  • Open DNS: 208.67.222.222 ile 208.67.220.220

Ayrıca Norton DNS, Fool DNS ile DNS Advantage ya da scrubilt DNS gibi değişik ve güncel numaraları da kullanabilirsiniz.

NOT: Bu tür chat siteleri ile alakamız yoktur, bu sadece giriş bilgisi vermek üzere yazılmış Xat bilgisi Orijinal kişisel yazısıdır.

Diğer yasaklı site bilgileri için sitemizdeki kategorileri inceleyiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
donmayan ve kasmayan xat sohbet
Kasmayan Sohbet

Hızlı ve Normal Gidişatında Bir Sohbet için Sohbet siteleri gidişatında gerek yazılı (xat, yeechat, 99chats vs)  gerek video chat (chatroulette,...

Kapat