Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

On Screen Portable Ekran Klavyesi İndir

screen keyboard

ON SCREEN KEYBOARD PORTABLE
İnternette çok rağbet gören ekran klavyelerinden biri de “On Screen Keyboard Portable”. Rare Ideas adlı yazılım şirketinin PortableApps platformunda sunulmakta olan bu ekran klavyesi programı harddiskte oldukça az yer kaplayan, düşük kapsamlı USB’lerle dahi, hatta ipod ve mp3 player ile bir bilgisayardan diğerine kısa zamanda aktarıp yükleyebileceğiniz kullanışlı bir program. Programı sildiğiniz zaman ise geride ilintili bir dosya veya kişisel veri bırakmıyor. Bu yönüyle gerçekten çok hoş.

Portable Ekran Klavyesi Özellik ve Kullanımları
Portable ekran klavyesi programı görünüş olarak pek etkileyici olmasa da fonksiyonel olarak epey iş gören bir program. Kullanmakta olduğunuz programa ya da yapmakta olduğunuz işe göre klavyenizi biçimlendirebilir, sizin için en uygun boyuta getirip kullanabilirsiniz. Ayrıca, kolay ulaşım için PortableApps.com menüsü de ikon olarak masaüstünüze geliyor.

Bu programın en kullanışlı taraflarından biri de kullanmakta olduğunuz ayarları her seferinde kaydetmenize gerek kalmadan sizin için hafızasında tutması. Programı flash belleğinize yükleyip başka bilgisayarda açtığınız vakit bile standart ayarlarla değil sizin kullandığınız şekliyle açılıyor. Lakin dediğimiz gibi, eğer görünüş odaklı ve etkileyici bir program arıyorsanız “Portable” pek önerebileceğimiz bir yazılım değil.

Portable Keyboard İndir
Portable, Windows 95, 2000, Vista, 7 ve 8 işletim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu kaliteli ekran klavyesi programı, http://on-screen-keyboard-portable.en.softonic.com/ adresinden kolaylıkla indirilebilmektedir. “Free download” seçeneğine tıklayarak programı ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
softtype ekran klavyesi
SOFTYPE Ekran Klavyesi

SofType sanal klavye uygulaması, Origin Instruments tarafından hazırlanmış bir ekran klavyesi programıdır. Bu uygulama, diğer uygulamalardan farklı olarak teknolojide oldukça...

Kapat