Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Önerilen Güncel En İyi Antivirüs Programı

Güncel antivirüs programı Hitmanpro

İnternetin her alanda kullanımının artması ve online bankacılık ile yine şifre gerektiren parasal diğer işlemler ve alışverişler ya da mail şifreleri ile sosyal medya hesaplarının şifrelerinin ele geçirilmesi de beraberinde bir takım sorunları getiriyor. Bu sorunların yol açacağı maddi ya da manevi kayıplar ise en basit maddi kayıptan en ağır evinizin işinizin kaybına dahi yol açabilir. Bu nedenle de önerileri dikkate almak her zaman önemlidir.

Olası Tehditler
Girdiğiniz her site göründüğü kadar masum olmayabilir. Özellikle video izleme sitelerinde yer alan video öncesi reklamlar ya da maç izleme sitelerinde olduğu gibi çıkan sayısızca reklam ve pop-up reklamlar ile program indirmelerinde beraberinde inen bilmediğiniz zararlı yazılımlar ve yine mail ya da sosyal medya ile gönderilen ve masum olduğu sanılan linkler başınıza büyük sıkıntılar açabilir.

En Önemli Adım: Güvenlik Duvarı

İşletim sisteminiz sizi bir yere kadar zararlı yazılımlardan korur ancak bunu her zaman yapamaz. Bu noktada da en pratik yöntem güncel ve çalışan bir antivirüs programı kullanmaktır. Herhangi güncel bir programı kullanabilirsiniz bunun için ancak bizlerin önerisi ise deneyimler ve testlerimiz sonucunda önerdiğimiz meşhur birisi: Hitman Pro.

HitmanPro 
Antivirüs programlarının önde gelen isimlerinden birisi. Özellikle tarayıcı bazlı önbellek yoluyla ya da reklamlar yoluyla yerleşen zararlı yazılımlarda oldukça kullanışlı. İndirmek için Buraya  (açılan sayfada 32  bit ya da 64 bit için seçenekler çıkacak) tıklayabilirsiniz.

Bu programı en meşhur yapan özelliklerinin başında, çok az Ram kullanıyor olmasıdır ki bu da bilgisayarınız oldukça yavaş olsa da etkili bir şekilde çalışır. Bununla beraber; zararlı yazılımların yanı sıra çok küçük dosyalarla bilgisayarınıza inen truva atı ve rootkit gibi zararlı öğeleri de bulup siler ve tüm bunlar için de internet bağlantısına gerek bile yoktur!

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
subway surfers 2016
İşte Tüm Zamanların En Çok İndirilen Mobil Oyunu (Güncel 2015-2016)

Akıllı telefonların hayatımızdaki vazgeçilmezleri arasında olmasından sonra da en yaygın olarak her yaşta sık kullanım alanını da oyunlar oluşturuyor. Özellikle...

Kapat