Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Online Chat Odaları

Online chat room

Anlık Mesajlaşma
Online chat rooms adı verilen odalarda anlık olarak sohbet etme ve görüşme; direk olarak hem özel hem de genel sohbet etme imkanı sunan siteler için yazılmış xatbilgisi.com kişisel yazısıdır.

Xat Benzeri Siteler
Bildiğiniz gibi xat.com sitesi de anlık chat yapma ve oyun oynama; eğlenceli zaman geçirme sitesidir. Ancak ülkemizde yasaklı olmasından sonra Xat alternatifleri de bakılmış ve değişik sitelerde zaman geçirmek için arayışlar olmuştur. Bunlardan en çok bilinenlerin başında da yeechat.com ile 99chats.com gibi siteler geliyor.
Bu arada xat giriş yapabiliyorsanız bakınız kasmayan sohbet

Online Sohbet Odaları Sunan Siteler

Bu sitelerin en önemli özelliklerinden birisi de Bedava hizmet sunmaları; üyelik ilk başta gerektirmemeleri ve akıcı hem özel hem de genel sohbete izin vermeleridir. Bunların bir kısmında (örneğin tinychat.com) aynı xat gibi kendi odanızı kurabilir; ayrıca daha farklı olarak çoklu webcam chat yapabilirsiniz. Başka kişilerin kurdukları odaları da kullanabilirsiniz.

Tekil Sohbet
Omegle ya da chatroulette aksine bu siteler bire bir değil text chat özelliği sunan genel odası içeren sitelerdir. Bunlarda canlı olarak karşıdaki ile görüşme imkanı olur. Oysa diğer chat rooms sitelerinde çoklu sohbet özelliği de vardır. Bu arada Sohbet ederken yabancılara “ASL” demeyi unutmayın 😉

Popüler “Çoklu Chat” Siteleri
Anlık olarak binlerce kişinin takıldığı bu sitelerin önde gelenlerini sizler için sıraladık:

  • Tinychat.com
  • Geveze.org
  • Cadde5.com
  • Sohbetlive.com
  • Chatbazaar.com
  • Chatround.com
  • Wireclub.com
  • Planetlivechat.com
  • Buzzen.com
  • poempunch.com

Yukarıda listelenen chat siteleri hem özel hem genel hem de premium üyelik ile chat imkanı bulunduran yerli & yabancı chat odaları içeren sohbet siteleridir.

Kişisel yazıdır, orijinal xatbilgisi.com yazısı, yazar: sonx

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Wordpress tema
WordPress Yabancı Tema Türkçeleştirme

Wordpress Tema Yapımı Dünyada nitekim en çok kullanılan hazır script sistemi olan Wordpress sisteminde yazı eklemek, tema özellikleri ile oynamak...

Kapat