Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Online Futbol İzleme Siteleri

Online Futbol İzleme siteleri

Xat’da Popüler Gruplar
Özellikle maç günleri xat popüler baktığınız zaman görürsünüz; bu grup daha çok maç grupları ve siteleri ile dolar. Çünkü buranın kaynağı olan siteler maç izleme siteleri.

Ve aslında pek çoğu da blogspot tarzı siteler ya da trgoals iken bazen tr.cc ile kendi domainleri de bu işi yapıyor; son zamanlardaki thugspor da ön plana çıkan sitelerden.

Popüler ve Kaliteli Maç İzleme
Burada kullanıcıların aradığı özellik de bu; donmayan ve gerçekten de spor branşlarını; futbol maçlarını sunan siteler. Bu yazıda internetten maç izlenebilecek sitelere örnekler vereceğiz.

Xat Bilgisi  Bilgilendirme
Bu tür sitelerle hiçbir alakamız yoktur; bu sadece canlı spor izlemek için gidilebilecek sitelere örnek verilmek için yazılmış yazıdır; yayın hakları için ve telif hakları için Süper Lig için bunları önermiyoruz.

Yasaklı Siteler
Bu arada canlı spor ve canlı futbol maç izleme sitelerinin bir kısmı yasaklı olabilir; bunun için Yasaklı sitelere giriş yazımıza bakınız.

Pek çoğu DNS ile açılırken bir kısmı ise proxy ile açılıyor.

Canlı Maç İzleme Siteleri Örnekler

Bilgilendirme
Linkli olanlar sitemizde bilgilendirme yazısı olanlardır; bunların çoğu yabancı site iken bir kısmının Türkçe yayınları da vardır. Bunlar bilinen en popüler maç izleme sitelerinin örnekleridir.
Ayrıca Bakınız
Daha fazlasına maç izleme siteleri ile internetten maç izleme ve mobil maç izleme yazılarımızda bakabilirsiniz.
XRC Sonx orijinal yazı – Telif hakkı sorunu ya da itirazlarınızı yorum ya da iletişimden yapınız

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Şifre Kırıcı İndir
Facebook Şifre Kırıcı Aldatmacalarına Aldanmayın!

Facebook Hesapları Hakkında Facebook açıldığı günden beri diğer sosyal ağlar gibi Hesap çalmak için açıklar vardı; pek çok kişi bu...

Kapat