Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Online Maç İzle

online maç izle

Online Maç İzleme
Özellikle internetin hızla gelişmesi ve yayılması ile internet üzerinden canlı maç izleme de arttı.

Pek çok kişi canlı maç izleme sitelerini aramakta ve yayınları online olarak izlemek için uğraşmakta.

Sitemizde Yer Alan Bilgilendirmeler
Sitemizde  daha çok yasaklı sitelere giriş bilgileri; DNS değiştirme bilgileri ile ultrasurf gibi ip değiştirme proxy kullanma ve ktunnel kullanımı hosts dosyası vs gibi ayarlar yer alıyor.

Bu konumda da online maç izleme siteleri daha çok yasaklı siteler ve telif hakkına girdikleri için girilmediklerinden dolayı işinize yarayabilir.

DNS numaralarına bakınız (giriş için).

Onlime Maç İzleme Siteleri
İnternetten maç izlemek için önerdiğimiz sitelerle hiçbir alakamız yoktur; başta stopstream.tv olmak üzere; p2p4u.net ile trgoals.tv gibi sitelere ya da livetv.ru gibi siteler ve maç izleme siteleri ile mobil maç izleme siteleri bakınız.

Daha fazla önerileriniz için iletişimden bizlere yazınız.

Bizim önerilerimiz digiturk üye olup hiç uğraşmadan aylık ufak bir miktara canlı maç izlemenizdir.

XRC Sonx

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Online Maç İzle”

  1. kartal dedi ki:

    ıphonumdan maç canlı maç izlemek için ne yapmam lazım

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
mobil maç izle
Mobil Maç İzle

Online Maç Keyfi Akıllı telefonların piyasada çok fazla yaygınlaşması ve binlerce uygulamanın da buna eşlik etmesiyle mobil maç izleme hiç...

Kapat