Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Otomatik Güncelleştirmeleri Kapatma

otomatik güncelleştirmeleri kapat

Otomatik Güncelleştirmelerin Amacı
Kullandığınız işletim sistemine farklı olarak ara ara güncelleştirmeler yüklenebilir; örneğin windows 7-8 ya da windows xp gibi.

Burada sistem güncel veriyi bulma ve yükleme; yeniden başlatma için de sizden izin isteyerek onay alıp hem güvenlik hem de yenilikler için update olur. Asıl amaç da yeni ve güvenli; hızlı ve erişebilir kalmaktır.

Can Sıkıcı Olabiliyor
Deep Freeze kullanıyorsanız her defa otomatik güncelleştirme ve yeniden başlatma durumu; sınırlı internetiniz varsa da limitli olan kullanımızın dolması durumlarında otomatik güncelleştirmeler sıkıntı olabiliyor. Ama sınırsız bağlantı ve deep freeze türü program kullanmıyorsanız; sizlere güncel kalıp Uygulamalardan Windows Update tıklayarak güncel veriyi yüklemenizi de öneririz.

Otomatik Güncelleştirmeler Nasıl Kapatılır?
Bunun değişik yolları vardır; pratik yolu resimde de gördüğünüz gibi masaüstü < sağ tıkla < özellikler < otomatik güncelleştirmeler bölümüne gelip “otomatik güncelleştirmeleri kapat” seçeneği tıklayın ve “uygula” diyip tamam tıklayın.

Ayrıca Başlat < Ayarlar < Denetim masası < Performans ve Bakım < Sistem yolunu izleyerek de yukarıda sözünü ettiğimiz bölüme gelebilirsiniz.

Orijinal yazıdır; otomatik güncelleştirmeleri kapatmak için pratik yöntemler verilmiştir; diğer yazılar için benzer yazılara bakabilirsiniz.

XRC Sonx

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
hotspot shield reklam engelleme
Hotspot Shield Reklamlarını Engelleme

Hotspot Shield İndirin Öncelikle reklam kaldırmak için bunu kullanıyor olmanız lazım; yasaklı sitelere giriş için önerilen ve proxy değiştiren; güvenli...

Kapat