Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

P2P4U

p2p4u neden açılmıyor

En Kaliteli Spor Sitelerinden
Avrupanın ve dünyanın önde gelen maçlarını sunan kalitlei bir site. HD kalitesinde maçlar izleyebileceğiniz; haftalık değişik liglerden maçları gösteren bir kanal.
Bahsettiğimiz kanal P2P4U.

Sitesi olan p2p4u.net açılmıyor; bunu DNS ayarı değiştirdiğimizde de göremedik ancak böyle bir arama neden yapılmış farketmiş değiliz.
Muhtemelen bunun sebebi site ile ilgili geçici bir sorun.

Ancak site ile ilgili eski veriler göremedik; bu nedenle sitenin ana sayfasını p2p4u.net diyenlere de şaşmamak lazım. Belki de sadece TV kanalı?

Detaylı Bilgiler Yakında
Bu konu ile ilgili araştırma ve çalışmaları yapıyoruz. Ulaştığımız verileri sizinle paylaşacağız.
www-p2p4u.net

Güncelleme
NBA için canlı ve HD kalitesinde maçları izleme adresi olan P2P4U.NET malesef Nisan’ın 3’ünde (2011-04-03) domain kayıt süresi sona eriyor. Whois registrar’dan yaptığımız sorgulamada domain süresinin dolacağını gösteriyor. Bu da sitenin neden açılmadığını gösteriyor. Ancak sitenin ülkemiz için yasaklanmış olma ihtimali de var ki bu durumda sitenin Google’de de olması gerekirdi. Ancak Google’ye ait kaydı da yok.

Benzer Siteler
Bedava Futbol, Basketbol ve voleybol maçlarını izleyebileceğiniz p2p4u.net’e benzer siteler:
www-atdhe.net
www-justin.tv
www-channelsurfing.net
www-ilemi.com
www-myp2p.eu

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
nick oluşturucu ve nick oluşturma
Nick Oluşturma

Hızlı ve Orijinal   Xat chat sitesinde, MSN nickinizde, Facebook nickinizde ya da şekil vereceğiniz yazı ve başlıklarda bu sistemi...

Kapat