Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

P2P4U Sports

p2p4u live futbol sports

Online TV İzleme Keyfi
Tamamen ücretsiz olan bu tv sitesi ile online kanallara bağlanabilirsiniz. Bilgisayarınıza başka bir program indirmeden direk bu sistem sayesinde değişik kanallara bağlanabilir; değişik sportif faaliyetleri de izleyebilirsiniz. P2P 4U bunu gerçekleştirmek üzere kurulmuş bir sistem. Sistem yoğunluğu ve aşırı kullanıcı girişi nedeniyle site açılmıyor. Bazı kullanıcılar açılmamasını ülkemizde yasaklanmış olableceği ihtimali üzerinde duruyorlar.

DNS Değiştirerek Girebilirsiniz
Bizler ülkemizden bağlantı olmadığını gördük. DNS değiştirerek ve değişik programlar kullanarak siteye ulaşabildik. Bu konuda kullanıcıları da bilgilendirmek istedik. WWW-P2P4U.NET sitesine ulaşmak için ya DNS değiştirmeli, ya proxy ayarlarıyla oynamalı ya da yasaklı sitelere giriş için programlar kullanmalısınız. Basit çözümü için BURAYA bakabilir, program için BURAYA göz atabilirsiniz.

Online TV ve Maç Keyfi
Hem futbol müsabakalarını; hem basketbol hem voleybol ve bunun dışında normal Tv yayınının da olduğu internet TV’nin 1 numaralı adreslerinden p2p4u önerilen sitelerden birisi. Eğer sizde açılmıyorsa buna benzer linkleri de kullanabilirsiniz:

  • www-atdhe.net
  • www-justin.tv
  • www-channelsurfing.net
  • www-ilemi.com
  • www-firstrowsports.eu/

 

NOT: Sitemiz bu gibi yayınları host etmemektedir. Bu sitelerle bağlantımız yoktur. Bu yazı bilgi verme amaçlıdır. Uygunsuz gördüğünüz içerik ya da bildirimleri lütfen iletişimden bizlere bildiriniz.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “P2P4U Sports”

  1. schilder dedi ki:

    selam dns ayarı kaç olması lazım birde hangi program olması lazım google chrome gibi

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
sanal ekran klavyesi
Ekran Klavyesi İndir

Güvenliliği Yükseltmek İçin Bazı durumlarda mecbur kalınan (klavyenin bozulması gibi) ve bazı zamanlarda da güvenliği yükseltmek amacıyla (çalınan şifreler, hesaplar...

Kapat