Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Paşabahçe Devlet Hastanesi Online Randevu

paşabahçe devlet hastanesi randevu

Beykoz Devlet Hastanesi  Randevu Sistemi
Daha önceden Paşabahçe Devlet Hastanesi olarak bilinen ancak adını Beykoz Devlet Hastanesi olarak değiştiren bu hastane İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi devlet hastanelerinden biri olarak bilinmektedir. Yıllardır devlet eliyle sağlık sektöründe hizmet veren bu hastane deneyimli kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla en çok tercih edilen hastanelerden biri.
.

Bu hastanenin yoğun temposu olduğundan dolayı burada da merkezi online randevu sistemi konulmuştur. Bu merkezi online randevu sistemiyle sağlık bakanlığının açmış olduğu siteden direk olarak randevu alabilirsiniz. Bunun için öncelikle http://www.pasabahcedh.gov.tr/randevu_sistemi.asp adresine girin ve sitenin hemen solunda bulunan Hastane Randevu Merkezi yazan resme tıklayın ve daha sonra karşınıza çıkacak sitenin en sağından “Online Randevu Al” butonuna tıklayın. Eğer hesabınız hiç olmadıysa Yeni Üye butona basıp yeni bir üyelik alın ve sisteme söylediğimiz yönergelerle tekrar giriş yapın.

.

Sistem sizleri direk Beykoz Devlet Hastanesi’nin online randevu sistemine yönlendirecektir. Burada yapmanız gereken sadece Klinik’i seçmek. Bunu seçtikten sonra Randevu Ara sekmesine tıklayın ve istediğiniz bir doktoru alt tarafta çıkan sonuçlardan seçin. Daha sonra randevu için uygun bir zamanı ayarlayıp, randevunuzu onaylayın.

.
Telefonla Beykoz Devlet Hastanesi  Randevu
Eğer internetten bunu yapmanın kolay olmayacağına inanıyorsanız bu sistemi telefonla da kullanabilirsiniz. 182’yi arayıp online  randevu talebinde bulunabilir ve randevunuzu bu şekilde de halledebilirsiniz. Bu da interneti kullanmayı iyi bilmeyenler için ortaya konulmuş güzel seçeneklerden biri… Online randevu sistemi bugün hastanelerin tempolarını daha aşağıya çekmiş ve hastanelerde olan gereksiz yığılmaları da engellemiştir.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
google gmail
Ücretsiz Mail Hizmeti Veren Servisler

Piyasada birçok ücretsiz mail hizmeti sunan internet sitesi bulunuyor. Sizler için en popüler bedava email hizmeti veren servisleri bir araya...

Kapat