Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Pratik Minecraft Oyun Hileleri

minecraft hileleri ağaç kesme
Bu yazımızda düşük grafik özelliklerine rağmen tüm dünyada çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmasını başaran MineCraft’ta yapabileceğiniz hilelerden bahsedeceğiz. Bu taktik ve hileler sayesinde oyunu oynarken daha çok eğleneceğinizi düşüyoruz.
.
– Oyunu Daha Hızlı Oynayın, Hiç Kasılmasın ve Saçma Hatalarla Karşılaşmayın!
Bunun için görev yöneticisine giriş yapın. Açık uygulamalardan minecraftı bulun ve sağ tıklayın. Çıkan menüden öncelik ata’yı tıklayarak gerçek zamanlı seçeneğini işaretleyin. Bu şekilde oyununuz arkaplanda çalışan tüm oyunlardan daha öncelikli çalışacaktır.
.
– Ağaçları rastgele mi kesiyorsunuz? (taktik)
Bizim size başka bir tavsiyemiz var! Ağacın en altındaki blokları en sona saklayın. İlk önce ilk blokları kesmenizde fayda var. Bu sayede üstteki bloklara uzanabilmek için bir blok yukarıda olacaksınız. En son olarak da en alttaki blokları kesebilirsiniz.
.
-Android Üzerinden Oynarken;

Çalışan diğer uygulamaları kapatmanızı öneririz, bu şekilde daha az hata verir. Ayrıca telefonun şarzda takılı kalması avantaj, çünkü çok çabuk bitiyor. Oyundayken özellikle geceleri dikkat etmeniz lazım, öldürüldüğünüzde ise öldürüldüğünüz yere hemen geri dönün ki bekleyen erzaklarınızı orada alabilesiniz.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Esenyurt Devlet Hastanesi
Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu

Esenyurt Devlet Hastanesi 2008 yılından beri hizmet veren yeni ve donanımlı hastanelerimizden biri… Bu hastane verdiği kaliteli hizmetten dolayı birçok...

Kapat