Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

RANKPOOL

xat pools rankpool

Grup Gücü
Beklediğimiz ve önerdiğimiz güçlerden birisi. Özellikle de Xat yasaklanmadan önce böyle bir gücün olması çok işimize yarardı; çünkü o zaman Türkiye için Xat daha kalabalık ve odalar daha yoğundu. Bu güç özellikle kullanıcı sayısı çok olan, çok odalı xat sohbet siteleri için uygun.
Bunu sadece “Çok” ile sınırlandırmak yeterli değil tabii ki. Saldırılar karşısında da bu güç kullanılabilir ve ayrıca aktif siteler için de ön plana çıkan bir güç olacak “RANKPOOL”.

Beklenilen Özellikleri
Henüz çıkmamış olan bu gücün test edilmesi ve tanımlanması itibariyle Xat Sohbet odasında yeni ve rütbe belirleyici şekilde ayrı oda kurulmasını sağlıyor; örneğin swell/nifty/divine/crazy/cool center ws. gibi odalar tarzında oda oluşturulmasını ve bu odalarda yetki verilmesi (örneğin sadece modlara (ve mod üstü) ya da sadece üyelere(ve üye üstü)) öngörülüyor.
Ayrıca ilk 2 odaya kendi isminizi de verebilirsiniz.

Test Ediliyor

Xat gönüllülerince ve Xat adminlerince test edilen bu gücün detayları, yeni bilgileri ve özellikleriyle ilgili bilgi ve gelişmeleri sizlere aktaracağız.

GÜNCELLEME
Bu güç beklediğimiz ve tahmin ettiğimiz gibi Grup Gücü ev listedeki fiyatı 800 Xats. Gücü kullanmak için gruba atayın ve daha sonra panelden ana odanın ismini değiştirin ve özel odaya da belirlediğiniz bir isim verin.
Bu özel odaya misafir,üye, mod,owner ya da main owner ws. gibi yetkilendirme vererek girişi kısıtlayabilirsiniz.
Görünümü altta verilmiştir.

rankpool

rankpool

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 yorum yapıldı ilgili konu; “RANKPOOL”

 1. DeMoN dedi ki:

  Yeni odanın rengini değişebilir miyiz ?

 2. xsc dedi ki:

  Bunu değiştiremezsiniz 🙂

 3. özge dedi ki:

  Ya ben odanın gözüktüğü yerde odanın tıklama butonunun resmini nasıl değiştircem.. :S

 4. emircan dedi ki:

  Bu gücü satın aldım ancak aktif edemiyorum olmuyor ne yapmam lazım?

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat arkaplan resmi
Xat Arkaplanları

Birbirinden Güzel Xat Arkaplanları Xat'a gönüllü olarak hizmet eden ve buna dair siteler açan; hizmetleri sunan kişilerden olan "DJRoy928" çok...

Kapat