Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Rastgele Sohbet

rastgele sohbet et

Hızlı Chat Yap
Burada bahsetmek istediğimiz chat sitesi XAT.COM
Hızlı ve direk chat yapabileceğiniz; eğlenceli zaman ayırabileceğiniz güzel bir sohbet sitesi. Amacımız “Rastgele” sohbet olarak bulmak istediğinizi bu sitede sizlerin bulabileceğini bu yazıda bildirmek.

Xat Nedir?
Xat dünya çapında BEDAVA chat kutusu ve sohbet grubu kullanımını kullanıcılara sunan; yüzbinlerce üyesi olan; hızlı ve dinamik bir Chat sitesidir. Gruplarda ve kullanıcılardaki özellikler ve sundukları ekstra özellikler sayesinde profesyonel bir chat hizmeti sunmaktadır.

Şu An Kapalı
Gerekçesi her ne kadar alakasız olsa da xat.com hala hem yurt içi hem de yurt dışı on binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Sizin de bu sitede olmanızı; burada bulunarak seviyeli ve ücretsiz sohbet ortamında bulunmanızı XSC olarak isterdik. Ancak siteye giriş yapabilmek için öncellikle “Hosts File” ayarlarını yapmanız gerekmektedir.

Xat’ın Dünyasında Sen de Büyülen!
Hosts dosyasını indirerek xat.com chat sitesine hızlıca erişim sağlayabilmek için TIKLAYINIZ.

Kurulumu tamamladıktan sonra BURAYA tıklayarak her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği (hatta binlerce) sitemize uğrayabilir; eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sohbet Kuralları
BURAYA tıklayarak sohbet kurallarını okuyunuz. Verdiğimiz link “bireysel xat sohbet grubu” odasıdır. Olabildiğince seviyeli ve interaksiyona eğilimli site oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Olumsuz Gelişmeleri Bildirin
Hem web sitemiz hem de Xat chat odamızla ilgili olumsuz düşünce ve izlenimlerinizi lütfen bizlere yorum ve iletişimd ebildiriniz. Nitekim geribildirimleriniz doğrultusunda yazı yayımlama/içerik değiştirme/kural koyma vs. gibi işlemler yapabiliriz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

5 yorum yapıldı ilgili konu; “Rastgele Sohbet”

 1. abdullah dedi ki:

  faceye girdim çok heycanlıyım

 2. abdullah dedi ki:

  ÇOK HEYCANLIYIM

 3. eser dedi ki:

  BEN KACAR

 4. nermen dedi ki:

  bnm

 5. abdullah dedi ki:

  mbr nrb

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
internetin tarihsel gelişimi
İnternet Ne Zaman Ortaya Çıkmıştır?

21. Yüzyılın Simgesi Nitekim internetin ortaya çıkması, 20. yüzyıl ile 21. yüzyıla ışık tutması nedeniyle "internet çağı" ya da "iletişim...

Kapat