Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Register

xat video

Xat Sitesinde birçok özellik için ilk şart kayıt olmaktır. Aslında birkaç adımlık ve kaydolması gayet kolay olan bu durum, xat online yardım sitemizde sürekli sorulmakta ve yardım istenmektedir.
Bunla ilgili XSC tarafından hazırlanan “Nasıl Register olunur” adlı video altta verildi. 😕

Okumaya dayalı bilgilerin yanısıra, hem görsel hem de videolu xat yardım dersleri ve anlatımlar XSC tarafından uzun süredir yapılmaktadır.

Sadece 2 dakika olan bu videoda, genel olarak Register olma, nick düzenleme ve xats alma yöntemi hakkında genel bilgi sahibi olacaksınız.

Videoyu beğenirseniz lütfen paylaşın, olumlu-olumsuz yorumlarda bulunun Ya da BURADAN iletişime geçip, kırık-çalışmayan link-video-resim bildiriminde bulunun.

 XAT REGİSTER OLMA VİDEOLU ANLATIM

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

7 yorum yapıldı ilgili konu; “Register”

 1. elvin dedi ki:

  Dost olacaq qiz varsa bu nome msj atsin 0554580672 dosta ehtiyacim var.

 2. elvin dedi ki:

  salam burda dostluqu bacaran kiz varmi?no 0554580672 ben azeriyim,

 3. alemci dedi ki:

  REGİSTER

 4. urfalı dedi ki:

  Merhaba ben register olmak istiyorum registerim var ama aynı bilgisayarda başka register olmaya çalıştım ama olmuyor yardım edermisiniz

 5. vecit küğüllü dedi ki:

  Süper anlatım register ile ilgili gerçekten yararlı burası sitemden link verdim

 6. Emre dedi ki:

  ……….Super …….

 7. derya polat dedi ki:

  benim 3 kere dayslarım çalındı ondan sora loginden şifreyı giriorum doru dio fakat bi days aldğımda sfre yalnıs dio o yuzden hiç days alamıorum ayrıca 3 kere regi değişitm hala aynı yardım edrmsnz…

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Xat Uygulamaları

Birçok özelliği içerisinde barındıran Xat chat sitesinde kullanılan bazı uygulamaların kısa ve öz anlatımlarını bu yazıda bulabileceksiniz. Xat sohbet grubunuzda...

Kapat