Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Reklam Pozisyonu

xat ad position

Grubunuzdaki Reklam Pozisyonunu Değiştirin
Grupların altında gözüken xat reklamlarının konumunu değiştirebilirsiniz. Xat Gcontrol gücüne eklenen bu özellik sayesind eyerini belirtebiliyorsunuz.

Kullanımı
Gcontrol gücüne “edit your chat” linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gcontrol için “edit” tıklayarak altta “ad position” seçeneğinde; 1 seçerseniz yukarıda; 2 seçerseniz altta; 0 seçerseniz ise rasgele olur; duruma göre değişir.

  • 0 => Rasgele
  • 1=>Yukarıda
  • 2=>Altta

Gcontrol Eklenen Diğer Özellikler
Ayrıca gcontrol gücüne “barge in” ile; bu güce sahip olanlardan dolu odalara kimlerin girebileceğine izin verebilir; yetkilendirme yapabilirsiniz.

Max toons ile en fazla bot sayısı; “can promote” ile de sitenizi xat promote‘de kimlerin ana sayfaya koyacağına karar verebilirsiniz.

Bu güce sahip değilseniz almak için TIKLAYINIZ.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat angel yarışması
Spaceban Yarışması

Güncel Bir Yarışma Daha... Spaceban gücü çıkar çıkmaz bu yarışma çıktı. Snakeban gücünden sonra da bu tür yarışma yapılmıştı. Yarışma...

Kapat