Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Rumuz

xat rumuz nick ekleme

Rumuz Nedir?
Genellikle internet ortamında duyduğumuz rumuz kelime olarak simge ya da Gizli anlamları olan işaretler ve sözler gibi anlamlar ifade edebilmektedir.

Bunun  internette kullanılan anlamı ise nick, isim ya da gösterişe dayalı güzel lakap olabilmektedir.

Daha önce eklediğimiz Rumuz isimleri yazımızda da bunun örneklerini göstermiştik.

Lakapların Gösterimi

Bizler bu yazıda daha çok sanal kullanımını ön plana çıkaracağız. Genellikle rumuzlar aranırken komik olanlar ya da yabancı olan ile anlamlı ve şekilli olanlar sorgulanır; oysa en güzeli sizin yaptığınız ve şekillendirdiğiniz nicklerdir; kısa ve yaratıcı da olabilir.

Hazır oluşturulmuş rumuzları görmek için Rumuzlar bakınız ya da komik olanlar için komik rumuzlar bakabilirsiniz.

Nick Eklemek Neden Gerekli
Normal hayatta olduğu gibi sanalda da kendini göstermek ve sunmak için seni ifade eden bir takım isim yazma nick oluşturma veya hazırdan rakam verme yöntemleri vardır; belli olma üzerine dayalı bu sistemde işte rumuzlar önemini ortaya çıkarmakta ve güzel çekici ve sürekli kullandığınız da internette sizi popüler yapabilmektedir.

Bu yazıda rumuzun genel olarak anlamlı önemi ve sanal kullanımı hakkında bilgi verdik, fazlası sonraki yazılarda xatbilgisi sitemizde yer alacaktır.

Soner tarafından yazıldı, orijinal yazı, bilgi sunma amaçlı değil kişisel yazıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Hotmail Kaydol
Hotmail Kaydol

Ülkemizde En Sık Kullanılan Hesap Ülkemizde geçmiş yıllarda daha çok MSN kullanılması ile ön plana Hotmail çıkmıştı, şimdilerde yerini Gmail...

Kapat