Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Saldırı Yapanlar Gene Kaybettiler

xata saldırı yapan korsanları bir eli daha kesildiac

Xat’ın resmi Ticaret sitesi olan Trade sitesinde ard arda gelişen saldırı olaylarından sonra, bu olayları başlatanlar ve yol açanlar  gene en büyük zararı gördüler.

Ne gibi mi?
Öncelikle herkesin bildiği gibi grupları “h**** team” kaldırıldı, daha sonra “n***** register iptal edildi, main olan ve grubun diğer üyelerine 999 gün ceza verildi.
Tabi burda en büyük zararı gene kendileri görmüş oldu, çünkü düzeni bozan mutlaka bunun hesabını birşekilde verir ve öyle de oldu.
Planları var mı?
Yapanlar ve sevkedenler, yaptıkları şekil vs. gibi konularda sürekli incelemeler ve araştırmalar sürüyor, yeni grup güçleri de çıkarılarak siteler güçlendiriliyor, önemli olan ihbar edebilmeniz, şüphelendiklerinizi BURADAN bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.
Nasıl Korunalım?
Bu konuda oldukça çok yazı yazdık, çok defa uyardık, asıl sorun email hesabınızın ele geçirilmesinde aslında, bu da bilgisayarınıza korsanların dadanması yüzünden oluyor.
Önerimiz sadece anti-virüs program kullanmakla yetinmemeniz; keylogger killer, anti-trojan vs. çok kapsamlı kaliteli programlar kullanmanız, unutmayın her zehirin mutlaka bir Panzehiri vardır.
Sağlam şifreler kullanın, her dosyaya inanıp tıklamayın ve indirdiğiniz dosyayı mutlaka yukarıda sözünü ettiğimiz programlarla kontrol edin, bu işler sıkıcı ve zaman alıcı olsa da aslında CAN KURTARICIDIR.

Dipnot: XSC olarak her Xat seveninin bu konuda başkalarını uyarmasını, dikkatli olmasını ve ilgili bilgileri ihbar etmelerini bekleriz. 😆
You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Saldırı Yapanlar Gene Kaybettiler”

  1. TARTISAROCK dedi ki:

    genelde xat kullanıcıları 15 ile 22 yaş arasında bu bağlamda çoluk çocuk işleriyle uğraşanlar çok meyve veren ağaç taşlanır zaten sadece gir ve sohbetini yap çek git öyle değilmi? ama yook illa bir zarar vermeye çalışacaklar hazır şikayet etme şansımız varken size birinden sözedeyim ozaman rumuzu badpic bir çok siteye girip arkaplanları değiştirebiliyor nasıl oluyorsa aklınızda olsun

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat site kapatma
Xat Site Kapatma

Özellikle Xat sohbet grupları saldırıya uğrayanlar,xat'ı süreli veya geçici olarak bırakmak isteyenler veya başka site kurmak isteyenler xat sitelerini (xat...

Kapat