Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Satın Al

Satılık XSC siteleri

Satılık XSC Siteleri
XSC olarak zaman zaman siteler satın alıyor, bunları değerlendirerek yararlı hale getiriyoruz. Bazen ise elimizdeki siteleri geliştirip bunları satışa çıkarıyor ve kullanıcılara satıyoruz, işte bu yazımızda şu an satılık olan sitelerimizi duyurmayı amaçladık.

Hangi Siteler Satılık?
Şu an için hiti gerçekten yüksek olan ve satılığa çıkardığımız 2 sitemiz:
xat.com/sohbet_edelim
odevdunyam.blogcu.com

Bu iki sitemizin de ortak yanları xat siteleri için 2 oda verebilmeleridir. Baya eski tarihli olan ve arama motorlarında birçok aramada üst sıralarda gözüken bu sitelerimiz ile ilgili daha fazla bilgi altta.
Sohbet Edelim
Xat’ın en popüler, Google tarafından en çok kullanıcı getiren ve birçok aramada Google’de üst sıralarda çıkan ve “yönlendirmesiz” 2 oda canlı kullanıcı veren sohbet_edelim sitesi’ni kaçırmamanızı öneririz.

Ödev Sitemiz
İçerisinde YGS, LYS,AÖL, TUS, KPSS ve İlköğretim dahil olmak üzere her konuda kategori ve yazıların yer aldığı çabuk açılan ve en az 1 oda bot veren ödev sitemiz de sizleri yarı yolda bırakmayacak.

Fiyatlar
Bu siteler için belirlediğimiz fiyatlar:
Sohbet_Edelim = 750 TL
ÖdevDünyam  => 450 TL

Bu fiyatlar kararlaştırılan son miktarlardır. Lütfen alırken indirim yapılmasını istemeyiniz.

Nasıl Alacağız?
Basit, almayı düşünüyorsanız bizimle İLETİŞİM bölümünden iletişime geçin, ya da SOHBET kısmından Sahiplere bu durumu iletin; konuşalım ve anlaşalım…

Sizlerin de sattığı site/domain vs. varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazla satılık siteler için bizi takip edin.

You can leave a response, or trackback from your own site.

5 yorum yapıldı ilgili konu; “Satın Al”

 1. Xat Clup dedi ki:

  xat.com/TRchat Sitesi Satılıktır 😀

 2. aLiKo dedi ki:

  ßende Avon-katalogu.blogcu.com’u satıyorum :d 100 tlye :d Warsa aLan Yazsn ßura ßaksın Siteyede 😀

 3. » ฝѓδ.Đэά†Ħ « » †ђэ ףjδδ θ₣ Đэά†Ħ « dedi ki:

  SA AL

 4. ayyıldız team dedi ki:

  bedava aldığınız siteyi 750 tl ye satıyosunuz insanmısınız siz yazık yazık biraz insan olun kaldırın onu uyarmam bidaha… (ayyıldızteam)

 5. gurkan sabi cirak dedi ki:

  slm millet

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat botların kullanıcı listesindeki görünümü
Xat Bot Atma

Xat Bot Atma Nedir? Birçok Chat kullanıcısı sitesinin dolu gözükmesini, özellikle de xat popülerde çıkmasını ister. Bunun için de sitesine...

Kapat