Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Şekilli/Hareketli Xat Grup Adı Yapma

şekilli xat grup adı

Xat chat gruplarında yer alan grup adını renkli yapma, Xat grup adını animasyonlu yapma, Xat grubun adını hareketli yapma için bilgi içeren yazıdır.

Xat grup adlarının sol üstte yer aldığını ve bunun da siteye girişte en çok dikkat çeken alanlardan birisi olduğunu biliyoruz. Burada yer alan grup adını renklendirebilir ya da görselle süsleyebilirsiniz. Pek çok kişi bunun bir güç ya da yeni kazandırılmış özellik olduğunu düşünse de aslında bu bir güç ya da yeni özellik değil. Kodlarla gruba tanımlanan ve aslında var olan ancak pek çoğumuzun denemediği yöntem.

Nasıl Yapılır?
Altta yer alan kodda, kalın harflerle belirtilen resim kodu ya da renk kodları ile bunu yapabilirsiniz. Görselin animasyonlu ya da direk düz yazı ile gösterilmesini istiyorsanız, yer verilen “http://i61.tinypic.com/214e71d.gif” örnek resminde istediğiniz resim direk kodunu kullanabilirsiniz.

Yine bunu silerek; isterseniz resim kullanmayıp “0000ff” renk kodunu da kullanabilirsiniz. Burada yer verilen mavi renk kodu site açıklama ve grup adı içindir. Grup rengini istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz.

Olumsuz Yanları
Fazla büyük ve animasyonlu görseller sitenin açılma hızını ya da ara ara sohbette kasmalara yol açabilir. Bunun yerine daha şeffaf ya da renk kodu ile belirlenmiş grup adı tercih edilebilir.

Ekleme
Xat grubunuzda “Edit” tıklayarak şifre girdiğiniz ve ardından açılan alanda “Background” yazan yerin yanındaki boşluğa alttaki kodu kendiniz düzenleyerek girebilirsiniz. Ardından değişiklikleri kaydedin ve ön izlemede görüntüleyin.

Eklenecek Kod:

a:link,a:visited{color:#0000ff!important}td{color:#0000ff!important}strong{color:#fffffff!important}h2{background:url(famosos/mafiosos) no-repeat 11px center}embed{background: url(solo famosos) 0px 608px no-repeat}h1{background:url(http://i61.tinypic.com/214e71d.gif) no-repeat 11px center}h1{text-indent:-9999px}* auto;

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xata giriş dolphin browser
Xat’a Telefondan Giriş – %100 Başarılı Yöntem!

Xat'a mobil giriş, Xat'a telden giriş, telefondan Xat'a giriş, mobil Xat'a giriş, telefondan Xat'a girme programı, telefondan Xat'a nasıl girilir,...

Kapat