Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Sevgililer Günü İkonları

xat pawns sevgilier günü xat ikonları

Yeni İkonlar
Xat sevgilier günü öncesinde yeni ikonlar çıkardı. bunları sevgililer gününe kadar kullanabilirsiniz. Kullanmak için Bağışlayıcı (subscriber) olmanız ve hat gücü ile valentine/love güçlerine sahip olmanız gerekmektedir. Sevgililer gününden sonra kullanımları sona erecektir.
Kullanmak çok basit. Alttaki kodları şapka kodunuza ekleyin ve nickinize koyun: örneğin; (hat#hc) size boş bir ikon verecektir 🙂

Xat Valentine’s Day Pawns (Sevgililer Günü için Özel İkon) Kodları

  • Heart Pawn (Kalp ikonu) ( valentine/love + hat Güçleri gereklidir)hat#hh
  • Angel Pawn (Melek ikonu) (valentine/love + reghide + hat Güçleri gereklidir)hat#ha
  • Rose Pawn (Gül ikonu)  ( valentine/love + hat Güçleri gereklidir)hat#hr
  • Bag Pawn (Çanta ikonu) – hat#hg
  • Card Pawn (Kart  ikonu) – hat#hc
  • Bear Pawn (valentine/love + hat Güçleri gereklidir) – hat#hl

Gördüğünüz gibi bu ikonları kullanmak için o ikonlarla ilgili güçlere de sahip olmak gerekir. İkonların hepsinde hat gücü olmazsa olmazken; valentine ve love güçleri ise bir kısmında gereklidir. Güçlere göre ayrılması da güzel bir mantık.

XSC olarak sevgililer gününüzü kutlarız 🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat gkkitty grup gücü
GKKITTY

GKKITTY 110. GRUP GÜCÜ Xat Resmi Twitter hesabı üzerinden açıklanan bu güç, Limitli Grup Gücü olacaktır. Diğer grup güçlerindeki ifade...

Kapat