Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Shocker

xat 101. gücü shocker powers ifadeleri

101. Xat Gücü
Xat’ın 101. gücü “shocker” power. İfade gücü olan ve “şaşırmış, şok olmuş” ifadeleri sunan bu güç LİMİTLİDİR.

İfade Kodları

Gücü kullanmak basit, sunduğu değişik ifadelerle diğer güçlerle beraber kullanılabilen ve güzel efektler çıkaran bu gücün ifade kodları:
(duck) (electrocute) (eyepop) (flamed) (lookaround) (scream) (wow) (dazed) (hazey) (drool) (footmouth) (mindblow) (misspeak) (relieved) (uvula) (arc)

Örnek Gösterim
XSC tarafından da test edilen bu güç için örnek resimleri altta verdik. Ara ara çıkçak olan (çıktığı ilk gün itibariyle her saat listede ve her kullanıcıya 5 tane) bu gücün sunduğu ifadeleri alta koyduk.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Shocker”

  1. Gözde dedi ki:

    Ya hep ifade güçleri var bence gereksiz

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
BlastBan

Geliştirilmiş Animasyon Gösterimleri Xat "pro" dan sonra "ban" özelliğini de çıkardı, yani promoted olan yetki vermede kullanılan blastpro'dan sonra blastban...

Kapat