Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

ShoutCast Giriş

ShoutCast Giriş kesin çözüm

2008 Yılında Kapatıldı
Ülkemizde hala yasaklı olan bu siteye giriş olmuyor. Bildiğiniz gibi bu site online radyo yayını yapan bir site ve radyo kanalları ve frekansları ile video bölümleri de var.

Yasaklamanın nedenini değil de bu yazıda sizlere basitçe giriş için bilgi sunacağım. Online yaklaşık 500 bin kişinin gezdiği bu sitede ülkemizden giren belki birkaç bin kişi vardır ama işinize yarar diye kısa ve öz olarak giriş bilgileri sunayım.

DNS Deneyin
İlk olarak yapmanız gereken popüler dns adreslerini denemek; hemen ağ görüntüleyip özellikler gidin TCP/IP seçin (4) ve en altta Google ya da Open DNS ya da Fooldns, DNS advantage vs deneyin (tüm liste için dns numaraları).

Örnek olarak Open DNS: 208.67.222.222 —208.67.220.220 deneyin.

Açılmazsa (bende açılmadı) Manuel proxy deneyin (proxy tıkla).

Kesin Çözüm
Hiçbiri olmazsa Bedava PROXY DEĞİŞTİRME PROGRAMI OLAN HOTSPOT SHİELDER DENEYİN, OLDUKÇA BAŞARILI VE BEDAVA BİR ÜRÜN . Sitesi Hotspotshielder.com, indirme linki için PROXY PROGRAMI İNDİR tıklayınız.

Bunları Denemeyin
Ktunnel- vtunnel- ultrasurf- yasaklı sitelere giriş programları, başka site üzerinden bağlanma vs. hem internet hızınızı yavaşlatır hem de güvenli dğeil.

NOT: Bu kişisel bir yazıdır, genel öneriler ve çözümler sunulmuştur.

NOT-2: Bu tür site giriş haberleri ile ilgili bilgilendirmelerde amaç işe yarar dns bilgisi ve proxy bilgisi sunmaktır. Bu tür yasaklı sitelerle HİÇBİR ALAKAMIZ yoktur, bunlar bilgilendirme yazılarıdır.

XRC Sonx- orijinal yazıdır- alıntıda kaynak belirtiniz

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat lagaluga chat
Xat Lagaluga

Popüler Xat Sitelerinden XRC sitemizde yer verdiğimiz ve sitemizde yer alan nadir xat sitelerinden birisi de lagaluga. Özellikle 2011-2012 yılında...

Kapat