Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Şifre Kırma Programı Yoktur?

şifre kırma programı

Amacı ve Kullanım Yerleri
Değişik platformlarda yer alan şifre kırma programları  ile Facebook, MSN, Yahoo hesabı ya da Gmail hesabı ya da kişisel bilgiler & anlık yazışmalar ve bilgisayarda yapılanlar görüntülenebilir.

Bunun daha çok email ele geçirme ve bu yolla hesaplara ulaşma ya da site bilgileri ya da kişisel bilgilerin ele geçirilmesi amacıyla ya da çıkar amaçlı oluştuğunu internet kullanıcılarının çoğu biliyordur.

XRC Olarak Önermediğimiz Sistem
Burada bilmeniz gereken; BİZ ASLA şifre kırma programlarının tanıtımını yapan sitelere link vermeyiz ya da böyle programlara aracılık yapmayız.

Ancak Facebook hesabını kaybedenler için Facebook hesap geri alma ile ilgili yazı zaten yayımlamıştık; ya da unutulan email hesabını ve gmail krutarma seçeneklerini de ekledik.

Ön bilgilendirme yapmamıza rağmen bunu olumsuz ve çıkar amaçlı kullananlar yüzünden linkler kaldırılmıştır.

 Çalışma Mantığı
Şifre kırma programları keylogger ya da trojen olabilirler; değişik şekillerde bilgisayarda küçük bir dosya görevi görüp yazdıklarınızı ya da ekranın resmini çekerek onu kullanan kişiye mail gönderirler; ya da o sistemi bilgisayarınıza sokabilen kişi sizi bilgisayarınızdan online izler ve screen shot çekebilir.

Atma Yolları
Size bu programları daha çok bir link atarak; video bağlantısı şeklinde ya da indirme linki olarak veya mail yoluyla sahte bir dosya atarak vs.  bilgisayarınıza sokmaya çalışırlar.

XRC Olarak Önerilerimiz
Sizlere gönderilen ve tanımadığınız kişi ya da sitelerden gelen hr linke tıklamayın & indirmeyin. Güvenlik bilgileri de bakınız.

Mümkünse deep freeze kullanın; anti-virüs sisteminizi güncel tutun.

Not: Bu yazı XRC Sonx tarafından yazılmıştır, bireysel bir  yazı olup bilgilendirme amaçlıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
msn kaydol
MSN Kaydol

En Çok Kullanılan Email Sistemlerinden Bildiğiniz gibi MSN kullanmayan çok nadirdir, telefon numarası olmayanın bile en azından 1 tane msn...

Kapat