Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Şifre Kırma Programı Gezginler Diye Arayanlar!

Şifre Almanın Önemi
Bu yazını yayımlamamızdaki sebep kaybolan hesabınızın ya da başkasının sizin hesabınızı aldığınızda geri alabilmenizdir.

Bu nedenle bilgilendirme amaçlı şifre alma yöntemleri hakkında bilgi verilmiştir.

Şifre Kırma Programı
NOT: Sitemiz hiçbir şekilde hack yapılmasını desteklemez, bu nedenle program indirme linkleri KALDIRILMIŞTIR. 

Bunun için özür dileriz ancak mağduriyetlerin önlenmesi amacıyla yapılmıştır, başlangıçta sadece hesap alma üzerineyken başkaları bunu kötü amaçları için kullandılar, bu yüzden çıkardık.

Hesap Geri Alma Yöntemleri
Önerdiğimiz email hesabı gmail kullanmanızdır, kurtarma seçeneği çok fazladır; burada etiketler, email attıklarınız ya da son şifre giriş tarihi son şifresi ya da oluşturulma tarihi vs gibi pek çok bilgi size yarar.

Ancak hotmail alması çok zor, bunun için hotmail support ekibine mail atıp gerçek sahibi olduğunuzu bildirmeniz lazım.

Facebook hesap geri alma içn ise hesap geri alma yazımıza bakınız.

Güvenlik için güvenlik bilgileri yazımıza, sanal klavye için ise sanal klavye indirme adresine bakınız.

XRC Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Xat Açılmama Sorunları

Güncel Bir Konu Yaklaşık bir aydır (2012 haziran-temmuz) arası xat açılmasında ve bağlantıda sorunlar ortaya çıkıyor. Bu host ya da...

Kapat