Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

SivasWap

mobil internet sivaswap

Cepten Girerek Web Dünyasında Gezinme
sivaswap.wen.ru sitesi ile ilgili başvuru ve aramalar; iletişimde gelen sorular üzerine bu yazıyı yayımladık. Öncellikle belirtmek gerekir ki bu site bize ait değildir. Bu siteyle hiçbir şekilde alakamız da yoktur. Kullanıcıların soruları üzerine bu sayfada o siteye yer verdik.

İstediğiniz İçeriklere Ulaşabilirsiniz
Aradığınız sitede bazı kullanıcılar sitenin açılmadığını, hata verdiğini söylüyorlar. Oysa birkaç bilgisayardan yaptığım denemelerde sorun göremedim. Biraz yavaş da olsa açılıyorlar. Ancak sitelerde oyun, müzik ve çeşitli görseller gibi hizmetlerin var olması + nokta idi.

Telif Hakları?
İçeriklerde müzik ve video olması telif hakkı sorununu ortaya çıkarıyor. O yüzden  burdan link vermemiz mümkün değildir. Google de arama yaparak bu hizmete ulaşabilirsiniz.
Şu an için uygun görünen adresler

  • sivaswap.wen.ru/
  • sivaswap.tr.nu
  • sivaswap.net

Mobil İnternet İndirimde**
Turkcell Mobil İnternet sayfasında en cazip gelen seçenek  bize göre:

100 MB İlk  3  ay  5 TL 3 AY yazıp 2222’ye ücretsiz
kısa mesaj gönder

 

Ya da wireless kullanarak mobil internet hizmetini kullanabilirsiniz. Önerimiz çok şey indirmemeniz, virüs tarayıcı koymanız ve “bilgiye” dayalı olarak internet hizmetini mobil internet üzerindne kullanmanızdır.

Önerilerinizi Bizlere Gönderin
Bu konuyla ilgili olumlu/olumsuz görüş ya da önerileri iletişim ya da yorumlarda bizlere bildirebilirsiniz.

2 yorum yapıldı ilgili konu; “SivasWap”

  1. murat çelik dedi ki:

    BU SİTTE GÜZEL DE BEN CEP TELLEFONDAN GİREMİYORUM BANA YARDIMCI OLUN

  2. murat çelik dedi ki:

    güzel sittede ben giremiyorum bir yardımcı olun

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat pools rankpool
RANKPOOL

Grup Gücü Beklediğimiz ve önerdiğimiz güçlerden birisi. Özellikle de Xat yasaklanmadan önce böyle bir gücün olması çok işimize yarardı; çünkü...

Kapat