Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Sivaswap Değişti

sivaswap

Bilinen Mobil Giriş
Daha önce mobil giriş için kullanılan ve aramalarda çok sık bakılan sivaswap adresi sivaswap.net site amacı ve işleyişi değişti.

Şimdilerde siteye girdiğinizde site tasarım ve site ekleme, ayrıca düzenleme bölümleri yer alıyor.

Sivaswap Wen Ru Aktif
Bu arada sivaswap wen ru adresinde hala chat, müzik gibi bölümler olsa da bunların yönlendirmeleri sivaswap.net adresine ki bu da site yapma sitesi.

Yeni adreste cebim.net açılıyor ki bu da değişimi gösteriyor.

Güncel Kalın
Bizler hem sitelerle ilgili değişiklikleri hem de bu sitelerdeki hedefler ve güncel bilgileri sağlamaya çalışıyoruz.

Aynen maç izleme sitelerinde de olduğu gibi  güncel kalmak önemli çünkü eski site veya eski bilgi ya da haber zamanla değişebilir ya da yok olabilir.

Benzer Siteler
Bu siteye benzer wap siteleri, mobil eğlence ve müzik video siteleri ya da benzer sunumlar sonraki yazılarımızda eklenecektir.

XRC Xat Bilgi Yazısı

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
kesintisiz maç izle
Donmadan Maç İzle

Kesintisiz Maç İzleme Gerek Avrupa ligleri gerek Şampiyonlar ligi maçlarını internet üzerinden izlerken yer yer olan kesintiler bizlerin canını sıkabiliyor....

Kapat