Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Skype Çoklu Oturum Açma

multi skype oturum açma

Skype programı kullanırken, aynı anda sadece bir hesap açma imkanı tanımaktadır. Birden fazla hesabı olan kişiler, bu program sayesinde ikinci hesaplarını açamamaktadır. Bu yüzden Skype ile eşdeğer çalışan bazı küçük programlar çıkarılmıştır. Bu programlar sayesinde aynı anda birden çok hesabınızı açabileceksiniz. Şimdi size çoklu oturumu açabileceğiniz programı ve programsız yolu anlatmak istiyoruz.

.

Programsız Çoklu Oturum Açma:

        Bilgisayardan program kullanmadan çoklu oturum açmak mümkündür. Bunun için öncelikle masaüstüne yeni bir klasör açınız. Daha sonra kısa yol oluştur penceresinden öğe konumunu kutusuna “C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe” /secondary  bu şekilde yazınız. İleri butonuna basarak yeni bir isim belirtiniz. Örneğin; çoklu Skype yapabilirsiniz. Bu işlemden sonra diğer Skype adresiniz açıkken bu kısa yol tuşuyla ikinci oturumu açabileceksiniz. İşlem bu kadar kısadır ve işe yarayan bir yöntemdir. Bu sayede yeni Skype oturumunuzu açabilecek ve çift oturumla işinizi göreceksiniz. Bu program oturum açma yöntemidir. Aşağıda ise programla açma anlatılmıştır.

.

Programlı Çoklu Oturum Açma
Programın Adı: Multi Skype Launcher

Bu program, aynı anda birden çok oturum açmanız için üretilmiştir. Tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülmüştür. İnternet üzerinden bu programı araştırıp indirebilirsiniz. Tek bilgisayar üzerinden birden çok hesap açmak isteyen bireyler için, oldukça ideal bir programdır. Bu program fazlasıyla işinizi görecektir. Ancak program kullanmadan bu işi yapmak istiyorsanız yukarıda programsız oturumu açmaya bakabilir ve bu yöntemi kullanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
addmefast sayfa ekleme
Addmefast Sayfa – Site Ekleme

Facebook üzerinden abone kasılabilen bir sistemdir. Add me fast sistemi sayesinde, hızlı bir şekilde abone kasabileceksiniz. İngilizce bir platform olan...

Kapat