Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Skype Kurulumu ve Kullanımı – Skype Kaydol

skype kurulum ve kullanımı

Messenger Devri Bitti, Skype Gücüne Güç Kattı
Messenger’in 8 Nisan’dan sonra devrinin kapanmasıyla birlikte Messenger ‘in sahibi olan Microsoft yeni bir projeye imza atarak internet alemine renk kattı.

Daha önceleri kullanılan ancak Messenger’in gölgesinde kalan Skype programını gün yüzüne çıkararak görüntülü konuşma programı alanında bir devrim yaratmayı başardı. Son zamanların en güzide programlarından biri olan Skype ‘in iletişim ve haberleşme alanında yapmadığı özellik yoktu denebilir.

Skype Özellikleri
Mobil iletişim araçlarının özelliklerinden;

  • çağrı gönderme,
  • kısa mesaj alıp gönderme ,
  • görüntülü konuşma ,
  • sesli yanıt özelliği

ile daha birçok sayılamayacak kadar özelliği yer almaktadır. Bu özelliklerin yenilenmesinden sonra kullanıcı sayısını 2 ye katlayarak mobil iletişim operatörlerine de bir darbe vurmuş oldu. Daha uygun ücret tariflerine göre Skype üzerinden mesaj göndermek ve arama işlemleri cep mobil operatörlerinin yaptığı işleri yapmasından dolayı biraz rahatsız oldular. Bu sayede her alanda üstünlük başarısı sağlayarak kaliteli ve başarılı projelere imza atmak isteyen Skype için ileri de daha ne gibi aktivitelerde yer alacağı şimdiden merak konusu olmuş durumdadır.

Skype Kullanımı ve Üyelik Alma
Skype kullanmak isteyenler resmi web sayfasından formda yer alan bilgileri doğru şekilde doldurarak üyelik başvurusunda bulunabilirler. Ardından resmi sayfa üzerinden yer alan Skype download linkinden en güncel sürümü bilgisayarlarınıza indirip kurabilirsiniz. Sosyal medya platformunun en güçlü yapıtlarından birisi olan Facebook ile Skype hesabınızı birbirine bağlayarak entegre edebilir, sosyal paylaşım sitesinde de paylaşımda bulunabilirsiniz.

Skype Kurulumu
Kurulum aşamasında setup yüklenirken İleri ve ya Next butonları yardımıyla ilerlerken bilgisayarımıza yüklenecek dosya dizinini belirterek başarılı yükleme işlemini gerçekleştirebiliriz. E-posta ve şifre aracılığıyla giriş yaptıktan sonra Arkadaş Ekleme menüsünden listemize arkadaşlarımızı ekleyip sohbet edebiliriz. Messenger’de olduğu gibi anlık durum bildirimi yapabilir , kişisel bilgilerimizi profil alanında düzenleyip , seçenekler kısmından ileti paylaşımı yapabiliriz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
sohbet kur
Ücretsiz Kameralı Sohbet Odası Kur

Ücretsiz Sohbet Kurma Ücretsiz sohbet odası, bedava sohbet kutusu oluşturma ve bunu özelleştirip sitende kullanmak çok basit. Artık bununla ilgili...

Kapat