Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

SmortiSports Maç İzle

smotrisport.eu live sport

Maç İzleme Sitesi
Canlı maç izleme ile maç dışı diğer spor müsabakalarını takip etme ve göz atma sitelerinden birisi, ülkemizde yasaklı olmayan ve açılan aktif sitelerden (bakınız yasaklı sitelere giriş).

Stopstream Benzeri
Her ne kadar link sayısı ve düzen olarak Stopstream kadar olmasa da benzer site olduğundan canlı maçları ve spor müsabakalarını takip edebilirsiniz.

Maç İzlemek için..

Smotrisport.eu girdiğinizde yer alan içeriklerde ilgili maçı bulun ve üstüne tıklayın, yeni açılan sayfada ise video kısmı çıkar.

Reklamları geçin (10 saniye beklemeniz gerekebilir, reklamlar çıkarsa pop-up ya da splash çarpı basarak  geçin, o arada aldatmacalara kanmayın) ve stream açıldığında da çalıştırın.

Benzeri Siteler
Smotrisports.eu Almanya kökenli ama global yayın yapan site; ona benzer siteler olan;

  • Liveonsat.com
  • Trgoals.es
  • Thefirstrow1.eu
  • Myp2p.ec

gibi siteleri de tercih edebilirsiniz.

Kişisel bilgilendirme yazısıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
telefon karşılaştırma experia z
Xperia Z ile Galaxy S4 ve Nexus 4 Karşılaştırması

Karşılaştırmalı Bakmak Daha İyi Optimus G ile Xperia Z ve HTC One ile Galaxy S4 ve Nexus 4 telefon karşılaştırmaları...

Kapat