Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Smotrisport Live Sports

smotrisport.eu live sport

Canlı Spor Yayınları
Site adresi olan smotrisport.eu ile canlı maç izleme, online spor karşılaşmalarını naklen takip etme şansınız var. Bu site de maç izleme sitelerinden birisi olup yasaklı değildir.

Girişte yaşanan yavaşlama daha çok internet bağlantı hızı ile kaynaklı olsa da DNS değiştirmeniz faydalı olabilir, bu amaçla Google DNS kullanabileceğiniz gibi diğer DNS Adresleri de işinizi görebilir.

Donmadan İzlemek İçin

Vipbox.tv ya da stopstream.com ile p2p4u.net ya da trgoals.tv kadar net olmasa da bu sitede de maç izlerken donmadan izlemek için internet hızı ve bilgisayarın özellikleri ile birlikte eğer donuyorsa IP değiştirmenizi ya da Proxy değiştirmenizi öneririz.

Canlı Neler İzlenir?
Futbol, basketbol, voleybol, tenis, ABD futbolu, yüzme koşu vs pek çok şey yer alıyor; global olarak canlı spor karşılaşması yeri.

Bunu deneyebileceğiniz gibi gene isteğe bağlı rojadirecta ya da myp2p.pe gibi siteler de deneyebilirsiniz.

Bu arada izlemek, DNS değiştirmek ya da teşebbüste bulunduğunuzda sorumluluk size aittir, bu sadece bilgi yazısıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
En Güvenilir DNS Adresi: Google DNS Ayarları

Google DNS Nedir? Ücretsiz DNS (domain name system)  sağlayıcısı ve bilgisayarınızdan ek olarak kullanabileceğiniz ip adresi sağlayan global bir Genel...

Kapat