Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Şok Gazetesi Hasret Dergisi

hasret dergisi

Şok Gazetesi’nin Popüler Eki
Hasret dergisi, Şok gazetesi ile birlikte yayınlanan bir dergidir. Tam olarak dergi demek yanlış olabilir. Gazete ile birlikte verilen gazete eki olduğunu söyleyebiliriz. Hasret Dergisi haftalık olarak yayınlanan bir dergidir. Bu yüzden gazete ile birlikte verilmiştir.

Dergi genel olarak güncel konulardan ve sosyal durumlardan bahsetmektedir. Bu açıdan belirli bir olgunluğa ulaşmış herkes tarafından okunup takip edilebilir.

Kadın Dergisi?
Dergi eskiden yayım hayatına çok daha aktif bir şekilde devam etmekteydi. Ancak son zamanlarda adını unutturmaya başlamış olan dergi pek çok kimse tarafından bilinmemektedir. Hasret Dergisi hem kadınları ilgilendiren konuları kısa anlatımlar ile işlerken hem de gündemde neler olup bittiğine çeşitli yollardan değinmektedir.

Gazeteyi Almak Yeterli
Derginin çok yönlü bir dergi olduğunu ve geniş bir takipçi kitlesine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Hasret Dergisi son yıllarda popülerliğini yitirmekle beraber bulunması konusunda çeşitli sıkıntılar çekilmektedir. Gazete ile birlikte verildiği için genel olarak geniş kategorilere sahip gazete bayilerinde bulunabilir. Fiyatı gazetenin içerisinde yer almaktadır. Bunun için ekstra bir ücret ödemeye gerek olmamaktadır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Televizyonunun Zararları Makale

Geçmişten Günümüze Önemli Bir Buluş... Televizyon çağın en büyük icatlarından olduğu kadar, gelecek çağların icatlarına da temel oluşturan bir buluş....

Kapat