Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Son Çıkan Güçler

scifi power xat

Xat güçleri, grup powerslerle beraber 80’e ulaştı ve 100’e çok az kaldı, bazı Xat uzmanlarına göre (xat sahipleri değil), bu güç* rare yani epic bir güç olabilir, yani 100. güç baya görkemli olabilir.

Gelelim son çıkan güçlere; son çıkan 3 güç tempown, scifi ve bump. Bu güçlerden 2 tanesi işlevsel ve birtanesi de ifade gücü. Bu güçleri kısaca tek tek kodları ve özellikleri ile tanıyalım: 
Tempown 
Çoğu xat kullanıcısı bu adı duyar duymaz işlevini tahmin ediyodur zaten, çıkması biraz gecikse de aslında işlevsel bir güç. Tempmember ve Tempmodla beraber son çıkan Tempown, rütbe sayısını da arttırdı.
Kullanımı: Bu güç sadece ana sahipler (main owner) içindir, kullanıcının özeline gidip /mo3 yazdığınızda o kullanıcı 3 saatliğine sahip olmuş olur. En fazla 24 saat owner yapabilirsiniz.
Özellikleri: Tempown yani süreli sahip olan kimse için;
Süresiz banlayamaz, en fazla 24 sata banlayabilir.
Süresiz mod yapamaz, en fazla 24 saat.
Bir modu (süreli veya perm.) banlayabilir, üye yapabilir.
Sahiplik süresi bittiğind eyeniden mod olur.
Limit: Bu güç limitli olmayacak, her zaman listede.
 

Scifi 

Viren and Tenny önerdikleri ifade ve bu ifadeden yola çıkılarak uzayla ilgili astronomik ifadeler ortaya çıkarıldı, bunlardan en çok tutulan ise “smoke” ifadesi oldu, çünkü nick ve ifadelere süper dumanımsı görüntü katıyor.
Tüm scifi ifadeleri:

(scifi) (alienb) (alien2) (beam) (borg) (cylon) (jetpack) (laser) (ufo) (vial) (vr)
Limit: Bu güç limitlidir, allpowers dahil değil.

 

xat scifi powers ifadeleri

xat scifi powers ifadeleri

Bump

Bump powers örnek kullanımı BURADAN da görebilirsiniz.
İsminden de anlaşılacağı gibi bu güç çarpmak manasına gelmekte kullanımında ise uyarma, acil durum bildirisi yapma şeklinde çıkarılmıştır.
Kullanım: Kulanıcının özeline git ve (bump) gönder, bu gücü arkadaş listendekiler ve derece olarak senle aynı ya da daha alt gruplarda kulanabilirsin.
Bildirim Nasıl? Özeline (bump) gönderdikten sonra, chat kutusu sallanır ve karşıdaki kullanıcı seni kırmızı butonlu olarak görür ve audies sesi duyar, böylece hızlı ve çabuk iletmen gereken mesajlarda bunu kulanman işe yaramış olur.

 
Serkan bump powers test ediyor

Serkan bump powers test ediyor

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Son Çıkan Güçler”

  1. mekke gülü dedi ki:

    SONUNDA BULABİLDİMM

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xata saldırı yapan korsanları bir eli daha kesildiac
Saldırı Yapanlar Gene Kaybettiler

Xat'ın resmi Ticaret sitesi olan Trade sitesinde ard arda gelişen saldırı olaylarından sonra, bu olayları başlatanlar ve yol açanlar  gene...

Kapat