Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Sorunsuz Xat Radyo Ekleme

xat sorunsuz radyo ekleme

Ayarlar Değiştirildi
Eskiden rahatça eklediğiniz radyo kodları ile flash uygulamalar swf uzantıları ile biten kodlar normal çalışıyorken artık kısıtlama getirildi.

Bu şekilde kötüye kullanımın önüne geçilmek istede de yararlı olan uygulamalarda ve gösterimlerde sorun çıkabiliyor. Buna en basit örnek ise radyo ekleme. Bu konuda bizlere çok fazla soru geldiği için bu hizmeti kod şekline dönüştüren ve hizmeti sunan adresi vereceğiz.

Değişikliklere Bakın

Değişiklikler; izin verilen siteler; açılmayan swf, resim ya da site url için xat.com’dan izin alma, siteyi onaylatma ws için lütfen BURAYA ve BURAYA bakınız.

Xat Radyo Ekleme
İstediğiniz radyoları ekleyebileceğiniz bir sistem. xatsohbet.tk tarafından hazırlanan bu hizmete ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Super FM, Aşk FM, Rock FM, Türk FM gibi değişik radyoları bulabilirsiniz. Kodu ekle demeniz yeterli. Daha sonra kodu alıp sitenizde “edit” tıklayınız ve istediğiniz sayfaya kodu ekleyiniz.

Yasak olan sitenizi açtırmak ya da onaylatmak için Xat.com’dan izin almanız gerekiyor. Bunun için bilet açmalısınız. İngilizce olmalı ve siteniz ya da url + xat grubu xat kurallarına uygun olmalıdır. Bilet açmak için TIKLAYINIZ.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Sorunsuz Xat Radyo Ekleme”

  1. memati dedi ki:

    cankiribilgisayar.com bu sitenin bloked sorunu nu kaldırtabilirmisiniz rica etsek en kısa zamanda buna cevab verip bana yardımcı olursanız cok memnun kalırım

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat purple kazanma yarışması
Yarışma: Purple Kazan

Yeni Bir Yarışma Purple kazanabileceğiniz bir yeni yarışma daha.  Yarışma xat Twitter üzerinden de duyurulduğu gibi Xat Forumda  da yer...

Kapat