Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Spaceban

xat spaceban power

Limitli Yeni Güç
Listede limitli olarak çıkan 1000 spaceban gücü 2.000 xatsdan satıldı ancak almadan önce 40 saatlik oyunu bitirmeniz gerekmektedir.

Kullanımı
Banlamak için kullanıcının nickine tıkladığınızda seçeneklerde “spaceban” gözükür. Tıkladığınızda kullanıcıyı banlamış olursunuz; bunun diğer banlardan farkı kullanıcıya geri dönmesi için şans vermenizdir. Bu şans ise space oyununu kullanıcının bitirmesidir.  Ban saati arttıkça oyun zorlaşır.

Yeni İkonlar
Bu güçle beraber kısa süreli olarak Rocket: (hat#hr) Meteor: (hat#hm) Space effect: (hat#hs) ikonlarını kullanabilirsiniz. Kullanmak için “hat” gücüne de sahip olmanız gerekmektedir.

Gücün İfadeleri:

Space ban gücü ile şu ifadeleri kullanabilirsiniz:
(spaceban) (d#spaceban) (D#spaceban#r#rg) (moonb) (d#moonb) (moonb#w3). Ex: (eek#moonb#w5) ,(mad#moonb#rg#r#w6#spaceban)

Oyunun İstatistikleri
Grubunuzdaki sayfalara $$spaceban,2,1,50,7$$ kodunu ekleyerek istatistikleri görebilirsiniz. Burada 2 saati belirtmektedir.  Örneğin $$spaceban,30,1,50,7$$ 30 saatlik ban için oyunun istatistiklerini gösterir (skor tabelası).

İzleyici Modu
Oyun için banlanan oyuncunun oynu nasıl oynadığını uygulamadan görebilirsiniz. Banlı oyuncu oyundayken nickinin önündeki ikona tıklayın ve yanda izleyin.

Banlama Süreleri

  • 1 Saat Ban = 2 ayı vurmalı.
  • 20 Saat Ban =27 ayı vurmalı.
  • 46 Saat Ban = 63 ayı vurmalı.
  • 100 Saat Ban = 131 ayı vurmalı.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
ultrasurf nasıl çalışır
Ultrasurf Nasıl Kullanılır

En Çok Kullanılan Pogramlardan Nitekim ülkemizde yasaklanan web sitesi sayısının artması ile bu sitelere erişim sağlayabilmek de bir sorun haline...

Kapat