Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Spaceban Yarışması

xat angel yarışması

Güncel Bir Yarışma Daha…
Spaceban gücü çıkar çıkmaz bu yarışma çıktı. Snakeban gücünden sonra da bu tür yarışma yapılmıştı. Yarışma BURADA detayları ile birlikte yer alıyor.

69 Saat Spaceban
Xat’ın resmi yarışma sitesi xat.com/contests sitesinde 69 saat spaceban oyununu oynadığınızda bu oyunu en kısa sürede bitirmeniz gerekiyor. En kısa sürede bitiren;

  • 1. ANGEL @ BEACH
  • 2.SPACEBAN @STONEAGE 
  • 3.DANCE

Şeklinde ödüller alacaklardır. Banlandıktan sonra oyunu bitirdiğinizde bunu ss çekip forumda göstermeniz gerekiyor.

Son Gün 31 Temmuz
Bu ayın son gününe kadar katılabilirsiniz.

Oyun Nasıl Oynanıyor?
Çok basit. Space (boşluk) tuşu ile roketle ateş etmeniz gerekiyor. Ordaki ay sayısının 3 katı kadar ateş etme hakkınız var. Ordaki aylara çarpmamanız gerekiyor. Daha fazla bilgi spaceban power.

Bol şanslar; XSC Soner .

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat kisses
Yeni Xat Öpücükleri

New Xat Kisses Genele herkesn görebileceği şekilde gönderdiğimiz klasik kisses'lar vardı. Bu konuda xata eleştri ve öneriler geliyordu. Bunu değerlendiren...

Kapat