Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Spor Toto 3. Kez Devretti: Toto Oynama Zamanı…

spor toto devretti 2015

Spor Toto 28. Hafta (10 Mart 2015) haftasında yer alan maçlarda 15 bilen ve 14 bilen çıkmadı. 2 haftadır devreden Spor Toto bu hafta da devretti. Devreden rakam ise tam 1.160.776 TL.

Spor Toto Nasıl Oynanır?
Spor Toto kuponlarında bildiğiniz gibi 15 maç yer alıyor ve sizlerden bu maçların 3 ihtimalli sonuçlarını bilmeniz isteniyor. Bir kuponda max. 625 TL olmak üzere oynanabilen bu oyunda çifte şans (max 11 maç) ya da direk 3 ihtimal vererek (max 7 maç) oynayabiliyorsunuz.

Haftanın Şaşırtan Sonuç Tablosu
28. haftanın maçlarından 7 adedi berabere bitti. Bunların yanı sıra Real Madrid’in A. Bilbao karşısında beklenmeyen yenilgisi ve Augsburg takımının da Wolfsburg’u yenmesi en büyük sürprizler arasında. Bunların yanına eklenen 7 beraberlik ve deplasmanda Gençlerbirliği galibiyeti zaten bilinmesini iyice zora soktu.

Dağıtılan İkramiyeler

  • 15 Bilen : YOK!   1.160.776,15 TL devretti!
  • 14 Bilen : YOK!   284.864,03 TL devretti!
  • 13 Bilen : 40 kişi 7.121,60 TL
  • 12 Bilen : 771 kişi 461,84 TL

Yeni Liste
Yeni listede yer alan maçlar kağıt üzerinde geçtiğimiz haftalara göre daha banko duruyor. Özellikle Barcelona, Bursaspor, Beşiktaş, Trabzon, B.Munih ve Atl. Madrid maçları direk oynanabilecek maçlardan. Ancak büyük rakamlarla oynayacaksanız bunların içerisinden analizinize göre sürpriz olabilecek maçı seçmenizdir.

 

spor toto liste 2015 29. hafta

spor toto liste 2015 29. hafta

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
donmayan süper lig maçlarını ücretsiz izleme sitesi
Ücretsiz Lig TV İzleme Sitesi (Yeni)

İnternet üzerinden spor karşılaşmalarını ücretsiz izlemenin yöntemleri sürekli aranır. Kaydedilen ya da bilinen siteler de bir süre kapatılarak ya da adres...

Kapat