Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Spor Toto Yine Devretti,15 Bilen Yok!

spor toto devretti

Spor Toto 19. hafta çekilişinde beklendiği gibi sürpriz sonuçlardan sonra 15 bilen çıkmadı. 14 bilenin de çıkması zor beklenirken 7 kişi bilmeyi başardı ve geçen haftalara oranla iyi rakam aldılar.

Spor Toto 19. Hafta 02-06 Ocak 2015; yeni yıllın ilk Spor Toto karşılaşmaları sonucu kazananlar ve ikramiyeler şu şekilde:

  • 15 BİLEN: Yok 700.160,57 TL Devretti
  • 14 BİLEN: 7 Adet 57.155,96 TL,
  • 13 BİLEN: 135 Adet 1.797,99 TL,
  • 12 BİLEN: 2023 Adet 149,98 TL,

18. Hafta Spor Toto karşılaşmalarında da 15 bilen ve 14 bilen çıkmamış ve bu haftaya devretmişti. Şimdi spor toto için 20. hafta 1.000.000 TL’ye koşma vakti geldi. 20. hafta Spor Toto listesinde yer alan maçlar ise İtalya, İngiltere ve İspanya ligleri ağırlıkta olup bilinmesi zor olacak, 3 ihtimale de imkan veren maçlara yer verilmiş.

Olası Sürpriz Maçlar
19. Hafta için en sürpriz sonuç Barcelona’nın Real Sociedad deplasmanında kaybetmesi oldu. Bunun dışında Real Madrid’in Valencia deplasmanında kaybetmesi de herkesi yatıran diğer maç. Olası diğer zor maçlar ise Deportivo, Beşiktaş, Gaziantepspor ve Balıkesirspor maçlarıydı.

20. Hafta Maçları
Yeni Spor Toto karşılaşmalarına baktığımızda Avrupa’nın 3 büyük liginden oluşan zorlu maçlar yer alıyor. Toto’da muhtemelen devretme ve biraz kara geçme dönemi gelmiş olabilir. Muhtemel zor maçlardan en çok sürprizlerin yaşandığı İspanya ligi ile muhtemel beraberliklerin görüldüğü İtalya ligi ve beraberliğin daha az olduğu, muhtemel favorilerin maçı alma olasılığının daha yüksek olduğu karşılaşmalar da var. Sonraki yazıda geniş analizi bulabilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
wiziwig 2015 kapandı
Wiziwig Açılmıyor, Wiziwig Kapandı Mı?

Wiziwig; canlı spor karşılaşmalarını yayınlayan en popüler site. Canlı maç yayınları, canlı futbol izleme, canlı basketbol ve canlı diğer tüm...

Kapat