Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Sportlemon Açılmıyor

sportlemon maç izleme sitesi açılmıyor

Online Maç İzleme Sitesi
Canlı maç izleme ve her türlü spor dalında canlı görüntü sunan sportlemon.tv sitesi de açılmıyor.

DNS Değiştirmek Bile Fayda Etmeyebilir
DNS değiştirmeyi deneyince genellikle yasaklı sitelerin çoğu açılır ancak bunda değiştirmek bile bazen yaramıyor; tabi değiştirince bazı bilgisayarlardan giriş olabiliyor ancak  genellikle bunu bahis siteleri bildikleri için diğer sitelerin açılmasını engelleyebiliyorlar.

Hotspotshield Yükleyin
Bilgisayarınıza hotspotshield yükleyince site normal olarak açılabiliyor ve böylece donmadan maç izleyebiliyorsunuz; bizler bunu sadece yabancı maçları izlemeniz için öneriyoruz.

Türk maçları için asla yasaklı sitelere giriş gibi bu sitelerden izlemenizi önermeyiz çünkü hem görüntü kalitesi düşük hem de sürekli donuyor ayrıca pek çok siteye baktığınızda video diye tıkladıklarınız virüs bile olabilir.

Diğer Sitelere de Bakın
Stopstream ile myp2p ile p2p4u gibi ya da TRgoals gibi sitelere de bakmanızı öneririz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yeni facebook hesap aç
Yeni Facebook Aç

Yeni Hesap Açma Yeni Facebook hesabı açmak çok basit; normal Facebook kayıt olmak gibi. Yeni Açarken Oluşacak Sorunlar Eğer tek...

Kapat