Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

StopStream

stopstream online futblol

Online Maç İzleme Sitesi
Online canlı live sport olarak canlı spor maçlarını, online futbol maçlarını ya da online basketbol voleybol vs. maçlarını bu siteden takip edebilirsiniz.

Siteye Giriş Yapamayanlar
Online maç izleme sitelerine giremeyenler için önerimiz pratik olarak DNS değiştirmeleridir.

DNS değiştirme ve güncel DNS adresleri için Güncel DNS bakınız, maç izleme siteleri için Maç Siteleri linkine tıklayarak bakınız.

StopStream Farkı

Avrupa ve dünya çapında tanınan bu sitede, kesilmeden sizlere pek çok linkten maç izleme imkanı veriyor.

Sitede ayrıca beyzbol, golf, tenis, motosiklet vs. de yer alıyor. Canlı olarak izleyebileceğiniz bu müsabakalar için kaliteli bir site.

Pek Çok Kişinin Bilmediği…
Ülkemizde stopstream sitesi net olarak bilinmiyor, daha çok duyuru sunma anlamında sizlere bilgi verme amaçlı bu yazıyı koyduk.

SİTENİN ADRESİ: STOPSTREAM.TV

ÖNEMLİ NOT
Bazı maçlar (özellikle Türkiye Süper Ligi ile Avrupa için özel ligler) bazı kanallar tarafından satın alınmıştır. Bu nedenle bu site yasal bir site değildir. Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır, stopstream ile hiçbir alakamız yoktur.

3 yorum yapıldı ilgili konu; “StopStream”

  1. mesut dedi ki:

    bedendigim için

  2. yunus dedi ki:

    yunus emre ye bir mesajım var onu çok seviyom

  3. ahmet dedi ki:

    sizi seviyorum

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook hesap açma
Facebook Kaydol

Facebook Hesap Açmak Kuşkusuz en büyük ve en çok kullanılan sanal ortamın en ii iletişim ve kişi arama aracı Facebook...

Kapat