Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Stopstream.com Football

www.stopstream.com football

Futbol İzlemenin Gözde Adresi
www.stopstream.com ile www.stopstream.tv aynı sitelerdir; yönlendirme ile zaten aynı sunucu açılır. Bu nedenle de önerimiz stopstream.com olarak bağlanmanız çünkü stopstream.tv açılmayabilir ki o zaman DNS değiştirmeniz gerekebilir.

Kesintisiz Maç  Keyfi
Nitekim Stopstream futbol yayınları ile diğer spor branşları ve saatinde yayınlanması ve daha az reklam olup az donması ve çoklu seçeneği olması ile popüler site. İlk olarak sitemizde duyurulduktan sonra ülkemizde de hızla yayıldı ve şimdi hemen her sitede bilgisi veriliyor.

Maç Nasıl izlenir?

Stopstream.com giridğiniz zaman aradığınız maçı bulun; daha sonra maçın üstüne tıklayın. Açılan sayfadan  yayın adları ve yanında da video yazan yer var; video tıklayın ve açılınca izleyin.

Ancak dikkat etmeniz gereken açılınca reklamları geçmeye çalışın; mümkünse tam ekran yapın ve kurtulun direk izleyin.

Stopstream.com Açılmıyorsa?
O zaman önerimiz DNS değiştirmenizdir; bakınız DNS değiştirme ve DNS numaraları. Ayrıca gene açılmaz ya da bloklanır ise proxy değiştirin; bakınız Proxy değiştirme. 

Ayrıca alternatif sitelere de bakabilirsiniz; bakınız Vipbox Tv Futbol ve Maç izleme siteleri.

Kişisel XRC Sonx yazısıdır, bilgi amaçlı yazıldı.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Xat Lang gücü sohbet Türkçe yapma
Xat Sohbet Türkçeleştirme

Sohbet Dilini Türkçe Yap İlk aşamada yapılması gereken sohbet dilini Türkçe yapmak; bunun için edit bölümünden ayarlara girip Türkçe seçilmesinin...

Kapat