Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Stopstream.tv

stopstream.tv live futbol

Ülkemizde Duyulan Sitelerden
İlk yazımızı yazdığımız 2010 yılı tanıtımdan sonra büyük ilgi gören ve hızlıca duyulan ülkemizde de pek çok kişinin izlediği bu maç izleme sitesi popülerliğini arttırdı.

Stopstream yazısında da  belirttiğimiz gibi pek çok spor branşı için canlı spor oyunlarını izleme ve müsabakaları takip etme sitesi.

Derbi Maçlarda Donabiliyor
Daha önceleri kiç donma yaşanmazken pek çok kişinin buraya özellikle de derbi maçlarda akın etmesi yayında ara ara kesintilere neden oluyor.

Bizler buna benzer olan ve kesintisiz olan p2p4u benzeri site Thefirstrow  tanıtımını da diğer yazıda yazmıştık.

Türkiye’den Giriş
Girişte sorun yaşayanlar DNS değiştirmeyi denesinler;  bunun için Google DNS direk çalışıyor adresi ise;
8.8.8.8 ile 8.8.4.4

Maç İzleme Siteleri
Daha fazla maç izleme sitesi için canlı maç izleme siteleri yazımıza da bakmayı unutmayınız.

NOT: Stopstream.tv sitesinde maçların yer aldığı futbol bölümü için “football” sekmesi tıklamanız gerekiyor; açılan yerden ilgili maçı bulun ve üstüne tıklayın; açılan bölümde ise değişik video sayfaları ve maç izleme linkleri yer alıyor.

xrc sonx- orijinal yazı

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Stopstream.tv”

  1. tukii dedi ki:

    basit vede hizli dns sizlere 4.2.2,4 ile 4.2.2.6

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Thefirstrow.eu maç izleme
Thefirstrow

P2P4U.NET Yeni Adresi Artık p2p4u.net sitesine girdiğiniz zaman sizleri. thefirstrow.eu sitesine yönlendiriyor. Yeni sitesinde daha hızlı ve aktif ayrıca donmadan...

Kapat