Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Stopstream.tv Futbol İzle

stopstream futbol izle

Stopstream Canlı Maç İzleme
Online maç izleme için tercih edilen ve ülkemizde son zamanlarda çoklu girişler nedeniyle önceden donmayan ve direk açılan linklerin artık donması çok yayılması ile mümkün oldu.

Genel olarak stopstream.tv üzerinde Futbol maçları yanısıra;

  • FUTBOL
  • HOKEY
  • TENIS
  • BASKETBoLL
  • BEYZBOL
  • GOLF
  • BİSİKLET SPORLARI
  • MOTOR SPORLARI

Gibi alanlar yer almaktadır; bunların direk görüntülerine bu site üzerinden ulaşabilirsiniz.

DNS Değiştirme?

DNS değiştirme gerekebilir; bunun için Google DNS ile Uydunet DNS ve OPEN DNS sorunsuzca çalışmakla birlikte donmadan yayınları izlemek için önerimiz proxy kullanma ya da hotspot shield kullanmanızdır. Detaylı bilgi için stopstream maç izleme yazımıza da bakabilirsiniz.

Daha Fazla Maç Sitesi
Stopstream benzer sitelere maç izleme siteleri ile bunun dışında Canlı Futbol Maçları yazılarımızda detaylı olarak sitelerin linkleri yer almaktadır.

Süper Lig için Önermiyoruz
Süper Lig maçlarında telif hakkı olduğu ve yayımcı kuruluş başka sitelerden izlemeyi yasakladığı için ip’niz kaydedilir; bu yüzden süper lig maçlarını izlemek için önermiyoruz.

xrc sonx orijinal yazı

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
otomatik güncelleştirmeleri kapat
Otomatik Güncelleştirmeleri Kapatma

Otomatik Güncelleştirmelerin Amacı Kullandığınız işletim sistemine farklı olarak ara ara güncelleştirmeler yüklenebilir; örneğin windows 7-8 ya da windows xp gibi....

Kapat