Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Süper Lig 2016 Ücretsiz Canlı İzle

2016 internetten canlı maç izle

Süper Lig 2015-2016 sezonu canlı izleme, internetten 2016 Süper Lig maçlarını ücretsiz izleme siteleri, canlı Süper Lig maçı izle, 2016 canlı kasmadan maç izleme için alternatif ve güncel site adresi verilmiştir.

Canlı maç izleme siteleri sürekli değişen ve bu nedenle adreslerinin güncel olarak bilinmesi gereken sitelerdir. Bunların pek çoğu yayın öncesi reklamlar ve pop-up reklamlarla bıktırıcı olmakla beraber, basit olarak DNS değiştirmeyle de izlenebiliyorlar.

IfirstrowUs
Arama motoruna ifirstrowus yazmanız yeterli olmakla beraber, bu site Firstrow Sports olarak bilinmektedir Güncel olarak 2 farklı linkten yayın hizmeti veren ve bir diğer adresi de Wiziwig.to olan bu sitede canlı maçları güncel DNS adresleri kullanarak izleyebilirsiniz.

Canlı Maç Yayınına Ulaşma
Öncelikle verilen linklere tıkladıktan sonra video öncesi reklamlarda 10-20 saniye bekleyin; eğer beklemezseniz çarpı işareti çıkmadan yanıltıcı çarpılara basmanız ve onlarca yeni sekmenin açılması olası. Bu nedenle de gerekli süre bekleyin ve çarpılara basarak yayının açılmasını sağlayın.

Benzeri Linkler
Bu site için önerdiğimiz bir diğer güncel adres ise RealStreamUnited adresidir. Bu sitede de farklı linklerde maç izleme olanakları bulunuyor. Özellikle Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi ile Avrupa Ligi maçları için birden çok video seçenekleri ile bakılabilecek adreslerden.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
düşecek dmoz kayıtlı domainler
Düşecek Dmoz Kayıtlı Domain Bulma

Dmoz kayıtlı bitecek domain bulma, süresi dolmuş Dmoz kayıtlı domainler, süresi bitecek PR'li domainler, süresi bitmiş PR'li alan adları, Dmoz...

Kapat