Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi online

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir’in en köklü hastanelerinden biri. Hastaneye www.tepecikhastanesi.gov.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz. Ancak sitenin son günlerde yayında olmadığını bilmenizde de fayda var. Tepecik’te bulunan bu hastanede tedavi olmak istiyorsanız bunu internet veya telefon yoluyla yapmanız gerekiyor. Artık hastanelerin kendisi randevu almadıklarından dolayı, direk olarak hastaneyi aramamanızı tavsiye ederiz. Sizlere online randevu almanın iki yolunu da detaylı olarak anlatacağız.

.
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Öncelikle http://hastanerandevu.gov.tr/Randevu/ adresine girin ve bu sisteme giriş yapabilmeniz için daha önceden kayıt olmanız gerekiyor. Eğer kayıtlı değilseniz, sistemden üyelik almanız gerekecek. Bunun için “Yeni” üye butonuna tıklayın ve size sorulan bilgileri eksiksiz ve doğru bir biçimde girin. Özellikle TC Kimlik Numaranızın yanlış olması durumunda sisteme kayıt olamazsınız. Buraya kayıt olurken hastanın kendisini kayıt etmeniz lazım.

Kaydı gerçekleştirdikten sonra sisteme yukarı da verdiğimiz randevu sitesinden tekrar giriş yapın ve girişinizi yapın. Daha sonra İl, ilçe ve hastane sekmelerini doğru olarak seçtikten sonra hastalığınıza göre klinik seçimini yapıp diğer alanları boş bırakın. Randevu Ara butonuna tıklayın ve sonuçlarda çıkan doktorlardan birini seçip kaydınızı gerçekleştirin.

.
Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefonla Randevu
Eğer internetten randevu almanın başınızı çok ağrıtacağını düşünüyorsanız öyleyse 182’yi aramanızı tavsiye ederiz. 182’den telefonla randevu için başvuru alabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 182 acil bir servis olmadığından dolayı ücretli bir servistir. Buradan hastane için randevu başvurusu yapabilirsiniz.
.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
menapoz nedir
Menopoz Nedir? Menopoz Nasıl Gelişir?

Menapoz Nedir? Puperte döneminden itibaren yaklaşık 30- 35 yıl süre ile periyodik olarak tekerrür eden menstruasyon devri, genellikle kadınlarda 45-...

Kapat