Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Thefirstrow

Thefirstrow.eu maç izleme

P2P4U.NET Yeni Adresi
Artık p2p4u.net sitesine girdiğiniz zaman sizleri. thefirstrow.eu sitesine yönlendiriyor. Yeni sitesinde daha hızlı ve aktif ayrıca donmadan maçlar açılıyor.

Bilgilendirme: Sitenin yasalar gereği kapatılması ve yeni adresler edinmesi neticesinde güncel olarak 2015-2016 yılı için aktif çalışan adresi şudurfirstrowsportes.eu

Canlı Maç İzleme
Thefirstrow  sitesi p2p4u için yeni adres ve şu anda da Türkiye’den pek çok kişi bilmediği için girişler daha az. Bu nedenle de donmadan maçlar izlenebiliyor.

Örneğin bizler stopstream.tv sitesini sitemizde ilk tanıtırken Türk maçlarını izlemede sorun yoktu anca bu site ülkemizde çok fazla duyulunca artık çoğu maçta donabiliyor.

NOT: Maç izleme siteleri için Maç izle kategorimize bakınız.

Bedava Canlı Maç
Bu site aynı zamanda bedava maç izleme sitesi ancak site girişinde sorunlar olabiliyor ki söz konusu yasaklı siteler listesinde olabiliyor. Bu nedenle DNS değiştirmeniz gerekiyor.

DNS Değiştirme ve DNS numaraları yazılarımıza bakınız.

Ayrıca yasaklı siteler için Proxy yazımıza da bakmanızı öneririm.

Turkcell Vınn Kullananlar
Turkcell vınn yasaklı sitelere giriş yazımızda dns bilgileri ve değiştirme bilgiler mevcuttur.

XRC Sonx- orijinal yazı

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Thefirstrow”

  1. hamdullah dedi ki:

    braga galatasaray maçını nasıl izleye bilirim

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat reklamları
Xat’da Google Reklamları Ne Oldu?

Eskiden Beri Gördüğümüz Reklamlar Yıllarca gördüğümüz google reklamları xat.com sitesinde artık yok. Bu olayın başlangıcı ve sonrası ve muhtemel sebepleri...

Kapat