Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Torrent Açılmıyor

utorrent giriş

Dosya İndirme İşlemleri
Torrent sistemi daha çok program indirme için kullanılan bir sistem. Programın indirme linki ise  utorrent.com üzerinden oluyor.

İşte utorrent.com açılmadığı ve yasaklı olduğu için indirme işlemleri de olmuyor.

Dosya Boyutları
Genellikle GB üzerinden 1 ile 10 gb arasında ve daha büyük dosyalarda indirme hızını arttıran ve süreyi azaltan bir sistem; örneğin pes 2013 ya da fifa 2013 normal indirmede 24 saat sürecekken bu sistem ile 2-3 saate kadar azalıyor.

Bu indirme işlemlerini mediaget ya da idman türü programlar da sağlar ama torrent bu konuda güvenilir ve bilgisayar kapanıp açılsa da kaldığı yerden devam edebilen kaliteli bir sistem.

Utorrent.com Açılmıyor
Dosya indirmeleri torrent üzerinden verildiğinde utorrrent.com üzerinden açılma linki yer alır; oysa bu açılmadığı ve yasaklı olduğu için açılmaz. Ayrıca DNS değiştirmek de fayda etmeyebilir ve aynı sonuç oluşur.

Kesin Çözüm
Bunun için ip değiştirmeniz gerekiyor; bunu manuel olarak proxy değiştirme ya da proxy değiştirme programı ultrasurf ya da hotspot shield gibi programlar kullanmanız gerekiyor.

Hotspot shield kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz; Türkçe hotspot shield sayfasında da gerekli bilgiler yer alıyor.

 Hotspotshield.com sitesinden deneme sürümü indirerek “bağlan” diyin ve daha sonra utorrent.com üzerinden programı indirip gerkeli dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
google pagerank güncelleme
Google Pagerank Güncelleme

7 Kasım 2012 Google Pagerank güncelleme ve sitelerin sayfa değerlerinin değişme tarihi; genel olarak birkaç gün süren işlem; pek çok...

Kapat